Přejít na obsah

Rolex Daytona winners 24


Andrej888

Doporučené příspěvky

Presne tak, keď stlacam cudliky nad a po korunou tak mi skacu v malých budikoch po skokoch rucicky. Sekundova veľká ručička ide stále. To je zle? Aj toto mi bolo divné v iných hodinkách som zvyknutý že s hornym cudlikom sa spustaju a zastavujú stopky a dolnym cudlikom restartuju. Fotky viem dať cez víkend hodinky nemám u seba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim.Podobne forum se resilo zde http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/32777-rolex-winner-ad-daytona-1992-24/   Uz je to docela dlouho,ale je to presny..Fake na 1000%Uprime receno,nechapu dost dobre dotaz od Andrej888.Nic ve zlem,ale to si tak naivni a veris tomu,ze ti znamy da hodinky Rolex v cene 156 tisic s  historkou,ze stratil batoch s certifikaci...Ale  no tak...To snad ne.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim.Podobne forum se resilo zde http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/32777-rolex-winner-ad-daytona-1992-24/   Uz je to docela dlouho,ale je to presny..Fake na 1000%Uprime receno,nechapu dost dobre dotaz od Andrej888.Nic ve zlem,ale to si tak naivni a veris tomu,ze ti znamy da hodinky Rolex v cene 156 tisic s  historkou,ze stratil batoch s certifikaci...Ale  no tak...To snad ne.....

 

On mu je nechce dat, ale prodat..

 

Sent from my HTC using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Niesom naivný aj mne sa nepozdavali len som prekvapený a aj keď všetko nasvedčuje tomu ze je to fejk... Kedže dobre poznám majiteľa pamätám sa keď ich kupoval a určite viem že za ne dal cca 8000usd pred cca 10 rokmi. Robi managera v kasine a v tom case ich kupoval od svojho veduceho. Určite viem že by ma neodrbal ale nevilučujem že neodrbali jeho. Aj keď to vyzerá tak že je to fejk dam fotky akonáhle sním budem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Niesom naivný aj mne sa nepozdavali len som prekvapený a aj keď všetko nasvedčuje tomu ze je to fejk... Kedže dobre poznám majiteľa pamätám sa keď ich kupoval a určite viem že za ne dal cca 8000usd pred cca 10 rokmi. Robi managera v kasine a v tom case ich kupoval od svojho veduceho. Určite viem že by ma neodrbal ale nevilučujem že neodrbali jeho. Aj keď to vyzerá tak že je to fejk dam fotky akonáhle sním budem.

Někdo, kdo dělá v kasinu (kór aspirant na manažera) si nezajde ověřit pravost Rolád a vyplácne za ně 8k babek?  Chlape, je to čím dál větší příběh...  

 

Za mě - chce Tě odrbat, bez dalších diskuzí.  :death:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, ze vsechno nasvedcuje... to je jistota. Ja zas urcite vim, ze je za 8000 USD nekoupil. Tohle je typicka fejkarska historka jak z ucebnice. Jestli ti znamy zaplatil hodinkama pohledavku v radu tisicu USD, tak te podvedl a je nejvyssi cas prehodnotit okruh kamaradu...

Niesom naivný aj mne sa nepozdavali len som prekvapený a aj keď všetko nasvedčuje tomu ze je to fejk... Kedže dobre poznám majiteľa pamätám sa keď ich kupoval a určite viem že za ne dal cca 8000usd pred cca 10 rokmi. Robi managera v kasine a v tom case ich kupoval od svojho veduceho. Určite viem že by ma neodrbal ale nevilučujem že neodrbali jeho. Aj keď to vyzerá tak že je to fejk dam fotky akonáhle sním budem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto nieje pribech ale bohužiaľ realita že je niekto ochotní dať niekomu 8000usd a dôverovať že to niesu fejky. Ľudia sú svine... Už som mu povedal že sú to fejky a chce ich zobrať preveriť. A nechcem sa opakovať ale on ich naozaj kupoval s istotou že su origo. (Keď sa niekto rýchlo dostane k veľa ? niekedy nerozmysla) ale asi ho jebne ked zistí že su fejky. Ďakujem za postrehy a niesom naivný len som sa chcel uistiť keďže v Rolexoch zatiaľ niesom celkom v tom. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...