Přejít na obsah

Jaké G SHOCKy máte dnes na ruce?


t2

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 6,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

GW 5610, foto je starsie ,ale nosim ich kazdy den skoro tri mesiace, odkedy som ich kupil.

Som snimi velmi spokojny, chcel som odolne a nie velke digitalky. Maju vsetky funkcie ktore vyuzijem, chybal mi tam len kompas, ten som vyriesil kompasom na remeni Suunto Clipper.

post-38493-0-13910000-1425066059_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GW 5610, foto je starsie ,ale nosim ich kazdy den skoro tri mesiace, odkedy som ich kupil.

Som snimi velmi spokojny, chcel som odolne a nie velke digitalky. Maju vsetky funkcie ktore vyuzijem, chybal mi tam len kompas, ten som vyriesil kompasom na remeni Suunto Clipper.

Nedivím se. Měl jsem je. Moje první géčka. Tehdy ještě GWM5600, ale to je jedno. Taky jsem pokukoval po kompasu. Nakonec jsem to vyřešil elegantněji v podobě GW9400, ale to bylo taky kvůli ovládání a jiným funkcím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hemží se to tu překrásnými kousky, smekám pánové.

Dnes už i ty mé chtěly na ruku. Absence pípání při přepínání módů zobrazení, společně s nápisem "LOW" namísto dne a data, byly jasnou žádostí o vyvenčení :D

O deset minut později už bylo vše v pořádku :cheers:

post-3210-0-40938600-1425118814_thumb.jpg

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hemží se to tu překrásnými kousky, smekám pánové.

Dnes už i ty mé chtěly na ruku. Absence pípání při přepínání módů zobrazení, společně s nápisem "LOW" namísto dne a data, byly jasnou žádostí o vyvenčení :D

O deset minut později už bylo vše v pořádku :cheers:

attachicon.gifDSC_5808small.JPG

Tak tyhle byly mým céílem, ale pak se na trhu objevily Rangemany a bylo vymalováno....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...