Přejít na obsah

Jaké G SHOCKy máte dnes na ruce?


t2

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 6,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

Na to člověk nemusí bejt žádnej Lumen, aby ho napadlo použít lampu, která se mu válí v base, když na hodinkách "ubyde čárka" :)

Jestli myslíš světelný tok, tak nevím, ale do očí to píchá pořádně.

JJ, myslel jsem lumeny. Dávám přednost dobíjení pod zářivkou a u okna, pokud je nemám na ruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nejlepší je to asi venku, což jsem včera i zkoušel, ale narazil jsem na dva problémy:

1. Krátký řemínek mi na nich maximálně vyhovuje, nikde netrčí přebytečný konec, ale bohužel to s sebou nese fakt nejdou zapnout přes bundu.

2. Bylo zataženo a mrholilo, takže nic moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nejlepší je to asi venku, což jsem včera i zkoušel, ale narazil jsem na dva problémy:

1. Krátký řemínek mi na nich maximálně vyhovuje, nikde netrčí přebytečný konec, ale bohužel to s sebou nese fakt nejdou zapnout přes bundu.

2. Bylo zataženo a mrholilo, takže nic moc.

Ad 1

 

nejsou koncipovány na nošení přes bundu, ledaže bys měl dětskou ručičku 15-16 cm. U některých géček si lze přikoupit adaptéry a strčit to pak na nato, ale 5610 nejsou myslím na tuto alternativu vybaveny.

 

Ad 2 i venku při zataženu se dobíjejí lépe, než při umělém osvětlení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Přesně jak píšeš.

2. Ano, tohle je vidět i na analogových hodinkách s lumi, že stačí při zatažené obloze přejít přes dvůr do dřevníku a rozzáří se stejně jako pod UV lampičkou.

Jenomže teď člověk nemá příležitost mít dlouho hodinky venku na denním světle, tak proto ta lampa a zdá se, že to funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Přesně jak píšeš.

2. Ano, tohle je vidět i na analogových hodinkách s lumi, že stačí při zatažené obloze přejít přes dvůr do dřevníku a rozzáří se stejně jako pod UV lampičkou.

Jenomže teď člověk nemá příležitost mít dlouho hodinky venku na denním světle, tak proto ta lampa a zdá se, že to funguje.

To ano, lampa funguje výborně a je to samozřejmě lepší, než nic. Navíc mi příjde dost silná, určitě silnější, než běžná domácí zářivka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...