Přejít na obsah

Jaké G SHOCKy máte dnes na ruce?


t2

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 6,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

siwi paradne su, gratulacia.

Dolezita vec na nich je citatelnost, co vidim, ze je ukazkova, takze super.

Ako je to pri roznych bocnych pohladoch, natoceniach?

 

Na displeji u Casia opravdu zapracovali. Z bočního pohledu je čitelnost stále velice dobrá.

 

Na to tady máme dokonce vlákno, takže jestli se ten zlatavý displej v čitelnosti z úhlu liší od chabého standardu 5610, šup tam se srovnávacími fotkami. 

 

Fotky budou, časem... :)

 

To štelování přes web se mi tuze zamlouvá

 

Ono to není přes web. Takže třeba z notebooku se hodinky štelovat nedají. Je na to jen proprietální aplikace pro mobily.

 

Siwi, ty tvoje géčka jsou parádní. Zlatá by se mi asi moc líbila a na možnost nastavování přes BT bych si rychle zvykl.

 

Já klasicky 5610...

 

Mně se zlatá na hodinkách vůbec nelíbí. Ale tady je to něco úplně jiného. Dohromady s černou jde o příjemnou kombinaci, na kterou se příjemně kouká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to není přes web. Takže třeba z notebooku se hodinky štelovat nedají. Je na to jen proprietální aplikace pro mobily.

JJ, tak jsem to myslel, napsal jsem web, myslel jsem app

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možnost nastavit si evropský formát data a jiný jazyk dne v týdnu je určitě zajímavá:

 

attachicon.gifIMG_20190123_095808.jpg

no vida ..... kdyby to nemělo ten plastovej náramek, tak jsem je koupil taky

 

ještě vyzkoušej funkci time a place ..... já na to nemám sílu :D

 

jo a prej v reminderu se dá nastavit jiná bareva displeje ...... takže upomínka bude svítit (blikat) třeba červeně na displeji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, a můžeš za to z velké části ty :) Ten náramek bitelně zrovna nepůsobí, ale na ruce vypadá pěkně. Čas ukáže, jak dlouho vydrží. 

 

Funkce Time a Place funguje překvapivě jednoduše a účelně. Když jsou hodinky spárované s aplikací v telefonu, stiskem pravého dolního tlačítka se vyvolá ruční synchronizace času přes bluetooth. Spolu s tím si aplikace zaznamená i misto, kde k synchronizaci došlo. Celá tato informace se skládá z názvu (ten si lze vytvořit jakýkoliv), data, času a GPS souřadnic. Ty jsou pak ještě znázorněny na mapě. Celé to vypadá takto:

 

post-437-0-72506000-1548436272_thumb.png

 

Zobrazen je vždy poslední údaj. Kliknutím na kterýkoliv předešlý se zobrazí podrobnosti o něm včetně mapy. Pokud tedy někdo potřebuje evidovat místa, která navštívil a dobu, kdy tam byl, je tohle právě pro něj. Otázkou je, proč k tomu používat hodinky, když to zvládne mobil sám. Ale je to tam a kdo chce, může si hrát. 

 

S barvou reminderu je to krapet jinak. Barevně se nezobrazuje přímo ta poznámka (displej je monochromatický), ale rozbliká se světlo. Pokud si v den, kdy máš nastavenou upomínku, posvítíš na displej, světýlko před zhasnutím ještě 3x červeně zabliká. Tím upozorní uživatele, aby si upomínku vyvolal.

 

Jinak od úterka večera furt na ruce a nemůžu se jich nabažit:

 

post-437-0-15214000-1548435981_thumb.jpg

Upraveno uživatelem siwi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Ten náramek bitelně zrovna nepůsobí, ale na ruce vypadá pěkně. 

já ho měl 2x kdysi dávno na nějakých Gšokách a nic se mi s ním nestalo (je pravda, že jsem ty hodinky dlouho neměl), ale děsně mi vadil ten plast (materiál) a taky to trochu chrastilo nebo tak něco :D

 

sám o sobě stojí pěknej ranec: https://www.seiyajapan.com/collections/casio/products/casio-composite-bracelet-for-gw-m5610bc-1jf

 

*ještě mě teda zarazilo, že máš jiný číslo modulu než já a pak jsem zjistil, že návod je pro oboje hodinky stejný ..... tak tomu nerozumím .....rozdíl jsem nenašel ...... napadlo mě snad jedině osvětlení (barva) ...... já mám takový světle modrý

 

**kdyby tak existoval nějaký srovnávač modulů ..... existuje ? :D

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je pozitivní zpráva, že se ti s tím náramkem nic nestalo. Protože to jediné mě trochu znepokojovalo. Jinak plast a chrastění mi nevadí. 

 

Jo, návod je pro oba moduly. Funkčně tedy musí být schodné a rozdíl jenom designový. Krom odlišné barvy podsvícení (já mám bílou) tam zřejmě bude hrát svou roli i nažloutlý podklad displeje u těch mých oproti klasice u tebe. 

 

O srovnávači modulů bohužel nic netuším a ani mě vlastně nikdy nenapadlo po něčem takovém pátrat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...dyť ty ocelový chrastí taky...

no jasně ....... ocelovej když už teda tak vydává jinej zvuk a dobrej ocelovej nevydává zvuk žádnej

 

doporučuju to přehrát celé a nebo stačí od první minuty a pustit zvuk na maximum ....... kvalita z toho stříká proudem 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...