Přejít na obsah

Jaké G SHOCKy máte dnes na ruce?


t2

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 6,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník Chilliluk

Já dneska nosím DW-6700 bez bezelu...ale dal jsem si předsevzetí, že jim musím sehnat bezel, nebo musím koupit ještě jiný, který ho mají v dobrým stavu...to je prostě hrozný, tyhle starý géčka jsou tak zajímavý a všechno to skončí na kusu plastu :-)

 

post-12565-0-40632300-1581261886_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Některým Géčkám bezel nechybí a tyhle mezi ně patří!  :thumbsup_anim:  To samé říkám třeba o modelech G-2000, DW-9200 nebo MR-G 1.

Já dneska nosím DW-6700 bez bezelu...ale dal jsem si předsevzetí, že jim musím sehnat bezel, nebo musím koupit ještě jiný, který ho mají v dobrým stavu...to je prostě hrozný, tyhle starý géčka jsou tak zajímavý a všechno to skončí na kusu plastu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Po několikahodinovém usilovném prolézání internetu jsem našel nějaké lidi z Malajsie, kteří vyrábí bezely na některá stará géčka...no a prý ho mají, tak jsem objednal a nechám se překvapit :-)

 

Díky za pochvalu...autodráha je klasika Ites z dětství, kterou jsem vyhrabal ve sklepě a sestavil pro kluka.....

 

Tyhle géčka jsou i bez bezelu dost velký, tak nevypadají bez něj tak hrozně, ale přece jen bezel je bezel, s ním jsou pak jak vystřižený ze Starcraftu nebo Falloutu...a takový Pipboy se vždycky hodí  :D   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po několikahodinovém usilovném prolézání internetu jsem našel nějaké lidi z Malajsie, kteří vyrábí bezely na některá stará géčka...no a prý ho mají, tak jsem objednal a nechám se překvapit :-)

Tak na to jsem zvědav. Pak se pochlub. Mám taky nějaký géčka kde bych nový bezel uvítal. Něco bylo z Brazílie ale jen na 5600C/5700C.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...