Přejít na obsah

Jaké G SHOCKy máte dnes na ruce?


t2

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 6,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 5 hodinami, 426kahemi napsal:

Zatím dobré 👍

zrejme prvni na foru? vypadaj dobre, z tech smart gecek asi nejlip. ta citelnost musi byt super.

..no, taky jsem se vazne chystal na svy prvni chytry gecka, ale nakonec jsem za stejny penize dal prednost klasice s rucickama... bych musel upgradovat i telefon..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já chtěl něco namísto SGW200 čistě na běhání a byl jsem rozhodnutej pro GBD100. Po přečtení recenze https://www.hodinky-365.cz/blog/casio-g-shock-gbd-100-recenze jsem si ale řekl, že se na to asi vykašlu. (Mimochodem, na hodinkách-365 mají obecně kvalitní recenze). Jestli jsem to dobře pochopil, tak hodinky údaje z gps telefonu během cesty nesosaj.  Nevim, jestli ten novej akcelerometr dává hodinkám víc info než pohybové čidlo v SGW, nicméně bych si stejně asi moc nepomohl..a na běžný nošení už dávám přednost analogu před digi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, 426kahemi napsal:

Po víkendu zkusím něco málo sepsat. Ale ano, čitelnost je oproti klasickému “negativu” nebe a dudy, display mě opravdu baví.

jo, ten nový displej se fakt povedl.

zajímalo by mě (pokud mají stejné funkce jako GBD100, nevím, nezkoumal jsem), jak to skutečně funguje s tou gps v telefonu - pořád se mi nezdá, že by to nějak nespolupracovalo, co se týká změřené vzdálenosti. pokud budeš nějak testovat. díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po víkendu zkusím něco málo sepsat. Ale ano, čitelnost je oproti klasickému “negativu” nebe a dudy, display mě opravdu baví.
26096475-E1FE-4895-BEBF-03ADCE07E0C3.thumb.jpeg.8250eb0291a54da5d11cfbcb94ac3fde.jpeg
Ten displej vypadá fakt hodně dobře.

Odesláno z mého SHT-W09 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 8. 2020 v 21:25, lub napsal:

Já chtěl něco namísto SGW200 čistě na běhání a byl jsem rozhodnutej pro GBD100. Po přečtení recenze https://www.hodinky-365.cz/blog/casio-g-shock-gbd-100-recenze jsem si ale řekl, že se na to asi vykašlu. (Mimochodem, na hodinkách-365 mají obecně kvalitní recenze). Jestli jsem to dobře pochopil, tak hodinky údaje z gps telefonu během cesty nesosaj.  Nevim, jestli ten novej akcelerometr dává hodinkám víc info než pohybové čidlo v SGW, nicméně bych si stejně asi moc nepomohl..a na běžný nošení už dávám přednost analogu před digi..

Dík za tip na recenzi. Je dobrá. Tedy až na "...i pod vodou a to až do 200 metrů, samozřejmě pokud si tak hluboko troufnete", ale to už je klasická bota "recenzentů".

Jinak mě od případné koupě taky odradila. Především ze dvou důvodů:

- Absence využití dat GPS z mobilu a nesmyslné údaje výhradně z akcelerometru hodinek.
Vzít si data z GPS tydlíka umí už tak dva roky i "hloupý" náramek Vivosmart 4 od Garminu, který tedy má i senzor tlaku vzduchu a tudíž výškoměr, byť mi vždy po pár měsících začne blbnout.
- 6x stisk tlačítka pro přečtení zprávy. 
Na tom náramku Garmin - 1x klepnutí na displej. Na starých Pebble2 - 1x zmáčknutí tlačítka. Pebble si taky umí brát data z GPS telefonu. To vybírám jen z toho, co mám k dispozici sám.

A úplně nová Casia se špičkovým displejem, mají takové nedostatky.
Teda nechci do toho japončíkům nějak kecat, když mají takové zkušenosti, ale mám podezření, že třeba model Garmin Instinct bude pro dost lidí lepší volbou v jen o něco vyšší cenové kategorii. Asi nebudou tak odolné jako Casia, ale mají svou GPS, senzor srdečního tepu, tlaku vzduchu atd., slušný displej a o dost širší funkčnost. A nadšenci si mohou nově koupit (tedy o dost dražší) verzi se solárem.
Pokud odhlédnu od zablokování celého ekosystému Garminu ransomwarem v posledních týdnech. To byl mega průser.

Já zatím zůstávám u starých a starších modelů Casia a na nějaké sledování aktivit holt sahám k jiným výrobcům.
Jakoby u Casia dobře vyšlápli, ale ten krok se někde v půlce zasek a pak spadli na hubu.
Udělat si špatné jméno s takovým (pro Casio) celkem průlomovým modelem, pro jejich stále klesající prodeje produktové sekce hodinek, asi nebude v budoucnu úplně dobré.
Jen odhad laika...

Upraveno uživatelem jendazhor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tim souhlasim. Trh chytrych hodinek a namakanych sporttesteru uz tu je nekolik let. Casio otalelo s vyrobou vlastich hodinek dost dlouho. Proto by davalo smysl zmapovat si konkurenci, vzit odevsud to nejlepsi a predstavit vlastni pecku. Misto toho k technologiim, ktere uz maji leta pridali krokomer a nazdar (kdyz to prezenu). Chapu, ze asi chteji jit cestou vydrze, ale dnes uz lidi jsou zvykli nabijet hodinky co tyden nebo dva (nebo denne pri Apple watch). Proto by mi davalo smysl udelat aspon jeden dva nabusene modely na ukor vydrze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..ten garmin instinct jsem mel take v hledacku.

..taky myslim, ze uz i do techto zakladnich smart-gshocku mohli dat solar.

jinak do nejakeho sporttesteru nepujdu, pri behu se snazim poslouchat telo a bezim co udejcham, nez abych studoval hafo namerenych udaju. slo mi o zobrazeni presne vzdalenosti na displeji - ale vcera jsem dal beh a SGW mi ukazaly 16,2km a mapy.cz 15,8 - to mi pro predstavu staci, takze u kombinace "hloupych" casio a telefonu asi zustanu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...