Přejít na obsah

Jaké G SHOCKy máte dnes na ruce?


t2

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, lub napsal:

cca 5600 na ebay.

nějaký čas jsem sledoval prodejní vlákno, že bych vzal jetý, ale moc bych stejně neušetřil a kupovat je nové tady za 8+ mi přišlo už příliš, za digi.

Já jsem je loni prodal a teď mě to mrzí, protože se cenově pořád drží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 6,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

cca 5600 na ebay.
nějaký čas jsem sledoval prodejní vlákno, že bych vzal jetý, ale moc bych stejně neušetřil a kupovat je nové tady za 8+ mi přišlo už příliš, za digi.

Taky jsem uvažoval objednat z ebay nebo Amazonu, model co už v EU není.
Ale pokud to přijde z 3. světa (US/Ázie) tak to jde v ČR přes celnici a platí se daň že?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak kdy.. tyto naštěstí prošly bez dalšího poplatku. nicméně bych se na to nespoléhal, je to spíš o náhodě. ale každopádně to pořád vyjde levněji než tady.

Super!
Vyzkouším, díky.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 3. 2021 v 23:25, jurryk napsal:

V čem je ochrana na G-shock smyslná?

Mineral sa lahsie poskriabe, na ochrannom sklicku sa nedrzia tak smuhy a napr. este voda nenechava stopy. Ked som nemal ochranne sklicko tak som mal stale spinave sklo a ja mam hodinky na ruke nonstop aj pocas sprchy a zostavali mi tam stopy po vodnom kameni. Teraz mi ta voda stecie ako nic. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moje nové g shocky.cca týždeň staré.prešli si zaujímavú cestu.brat mi ich kúpil cez ebay v japonsku(nové,nepoužité).dlhodobo žije v GB.takže tam dorazili za 3 dni.clo+poštovné ho vyšlo na 150€.z GB na slovensko 2 týždne(!!!).a bohužiaľ clo neobišlo ani mňa(70€),pretože brat napísal na balík aspoň symbolickú cenu 250Ł.keby nemal strach zo straty balíka a ziadnu cenu neuviedol,tak ako deklarovaný DAR by balík nepodliehal clu!!!ale sú"doma"a teším sa z nich.

IMG_20210307_101130.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moje nové g shocky.cca týždeň staré.prešli si zaujímavú cestu.brat mi ich kúpil cez ebay v japonsku(nové,nepoužité).dlhodobo žije v GB.takže tam dorazili za 3 dni.clo+poštovné ho vyšlo na 150€.z GB na slovensko 2 týždne(!!!).a bohužiaľ clo neobišlo ani mňa(70€),pretože brat napísal na balík aspoň symbolickú cenu 250Ł.keby nemal strach zo straty balíka a ziadnu cenu neuviedol,tak ako deklarovaný DAR by balík nepodliehal clu!!!ale sú"doma"a teším sa z nich.
IMG_20210307_101130.thumb.jpg.3f493c73b18f2f780482d293ae790b60.jpg

Je to super kousek a opravdový Survival tool
Jsou to jednoznačně i pěkný žrouti baterie, ikdyž nevyužívám GPS funkce, tak dokážou dílky indikátoru baterie klesnout tak, že hodinky musím dobít přeloženou nabíječkou a dobít přes keramický dýnko. Ostatní Solary co mám, tak nevykazují takové výkyvy. A slunce je v poho dobije.
Ale jak říkám, jsou


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to naozaj???teraz si ma trochu vystrasil!!!videl som na you tube ako ich týpek rozobral.a vacsiu baterku v hodinkach som teda este nevidel.som si myslel,ze ked nebudem vyuzivat GPS,tak musia ist snad 100 rokov!!!mimochodom,nevies mi poradit ako kalibrovat altimeter cez GPS?s navodu,ale ani z you tube mi to teda nie je jasné.nie ze by to bola nepostradatelna funkcia.ale ked budem niekde v prirode,bez mapy,tak manualna kalibracia je na prd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj mne sa občas stalo že mi (pri používaní bežných funkcií) kapacita batérie poklesla o jednu paličku, ale po vystavení hodín na slnko sa po chvíľke zas batéria vrátila na plný stav. Nič hrozné. Podľa mňa to bolo ale spôsobené tým, že hodinky bežne držím ďalej od okna a nedochádza tak asi k plynulému dobíjaniu na 100%.

Čo sa týka kalibrácie altimetru podľa GPS (za predpokladu že je kvalitný GPS signál), ja to robím tak, že prv zapnem GPS navigáciu, potom z nej vyjdem von (nie cez QUIT) a vojdem do altimetru. Po pár sekundách (zatiaľ čo navigácia stále beží) sa altimeter sám nastaví podľa údajov z GPS. Niekedy je zmena voči počiatočným údajom aj pár desiatok metrov. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to možný.
Mám teď taky plný počet dílků na baterce.
Ale už se mi právě v minulosti stalo, že to kleslo o 1, 2 dílky a dobil jsem to ze sítě tou nabíječkou.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

d8c46672dadfd414a0ebb0508ee0663b.jpg

Tak jsem odvezl Gravitymaster do Fastu do Říčan na výměnu solárního článku. Nepomohlo ani slunce
Jel jsem z Prahy 9, čili kousek a až u policejní hlídky jsem pochopil, že jsem na hranici okresu. Ani mě nestavěli, ale zastavil jsem a zeptal jsem se, že jedu do opravny támhle do tý haly. A v poho mě pustili.
Ve Fastu paní nejdřív říkala jo na počkání, do 20min. A za chvíli přiběhla, že tento článek se musí objednat. Takže za měsíc.
Je dobrý mít víc hodinek


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle ne zrovna populární "fashion" Géčka s "blikačkou" z roku 2006 jsem dlouho neměl na ruce. Ale když je to jaro a všechno se začíná zelenat...

Funkčně základní, ale některé funkce mají rozšířené možnosti a ovládání je příjemné.
Ovšem lesklý povrch a zrcadlové efekty displeje mě odrazují od častějšího nošení. Na druhou stranu, blikací oko má jen pár modelů.

 

Casio-G8000-lo.jpg

Upraveno uživatelem jendazhor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...