Přejít na obsah

Jaké G SHOCKy máte dnes na ruce?


t2

Doporučené příspěvky

On 3/29/2021 at 7:15 PM, siwi said:

Včera jsem je musel vyhodit ven, aby si chytly signál:

IMG_2684.jpg.6bb170cd347dcf4752b01f708e39b624.jpg

To je zajímavé, chtěl jsem se tě zeptat,  v jakých zeměpisných délkách pobýváš, ale v profilu vidím Praha, tak to jsme na tom stejně. Moje LCW-M100TSE chytají každou noc signál bez problémů, čím to může být? Máte i ostatní u Gček problém s recepcí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 6,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 11 minutami, exell napsal:

To je zajímavé, chtěl jsem se tě zeptat,  v jakých zeměpisných délkách pobýváš, ale v profilu vidím Praha, tak to jsme na tom stejně. Moje LCW-M100TSE chytají každou noc signál bez problémů, čím to může být? Máte i ostatní u Gček problém s recepcí?

Jsou to prostě rádiové vlny. když bydlíš v přízemí paneláku v zastavěné oblasti, je to normální. Stačí vyjít na volnější prostranství a signál je na L3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pravda, ale t2 má evidentně zkušenost, co to vyvrací. Já také bydlím v zastavěné oblasti, ačkoliv tedy v předposledním patře. Četl jsem o horších zkušenostech lidí z východu republiky, což by vzhledem k vzdálenosti od Frankfurtu dávalo smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska na ruce G-7710C. Oproti 5610 hlasitější budík, ukazují týden v roce (já to potřebuju), dá se nastavit kontrast displeje, mnohem lepší ovládání tlačítky, hodinové upozornění se dá nastavit, že bude upozorňovat od do. Bohužel nejde trvale zapnout rozsvícení displeje pohybem ruky. Celkem opomíjený model a myslím, že je to škoda.

IMG_20210408_174117.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta ikonka je funkčná škoda ale, že neukazuje stav nabitia v percentách to by sa mi páčilo viac.Cez Tento graficky bar človek moc nevie na ako veľmi je nabitá/vybitá batéria je to taký odhad len. Ale mal som viacero Géčiek na solar (momentálne mám dvojo) a vždy iný udaj nabitia ukazuje ten graficky battery bar takže mám zato že to asi funguje :D nie je to tam len na okrasu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu to funguje. Zrovna minulý týden jsem kontroloval stav nabití u svých GW B5600, kdy byl indiátr nabití někde na třech čtvrtinách. Ta jsem je vyhdil na půl dne na slunce a rázem byl dolna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...