Přejít na obsah

Jaké G SHOCKy máte dnes na ruce?


t2

Doporučené příspěvky

Tyhle už se mi pár měsíců válely v šuplíku, tak jsem je konečně nasadil.

DW-9298 z "Lovers" kolekce LOV98A-1 roku 1998. Původně tedy v sadě s dámskými BG-1098.
Od běžnějších DW-9600 z edic "Icerk" se tyto odlišují tím, že nemají pod displejem nápis "ICERK" ale "PROTECTION". A přijde mi, že nerez ocel je zde o něco tmavší než na ostatních DW-9600, které mám. Také je zde jiný obrazec při posvícení displeje (prý ďábel) a tmavé okolí displeje s jinou barevností textů. Ty se zase pro změnu shodují s verzí DW-9200K-8T.

Prostě taková míchačka plus něco nového navrch, aby se neřeklo.

Tento konkrétní model je v originále na velcro strapu (sucháč) z kombinace textilu a kůže nebo koženky. Ten se bohužel nedochoval, stejně jako původní plastový bezel. Zůstaly jen původní plastové závěsy na pásek.
Tak jsem je hodil na nějaký velcro pásek pro akční kameru či co a zvažuju, jestli jim vůbec mám obléknout plastový bezel, mimochodem shodný s modelem MRG-1. Mají tak krásnou povrchovou úpravu těla bez známek používání, že je skoro škoda ho zakrývat.

Modely se DW-9600 se stejným modulem 1825 už mají jiný plastový chránič těla.

Jinak klasicky celonerez a šroubovací dýnko za pár kaček.

 

Casio-DW-9298-1-lo.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 6,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jakpak jsou na tom ty nový moduly s hlasitostí? Není to moc potichu?
Viem to porovnať len z GW-M5610

Alarm: pri GW5000U akoby silnejší a aj tenší ("zarýva sa pod kožu viac"), určite by ma zobudil skôr ako 5610

Beep hour: tam je to cca rovnaké, aj keď účka asi hlasnejšie, ale nie tak výrazne ako pri alarme.


Odoslané z MI 6 pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 11. 2021 v 23:06, kolky87 napsal:

Viem to porovnať len z GW-M5610

Alarm: pri GW5000U akoby silnejší a aj tenší ("zarýva sa pod kožu viac"), určite by ma zobudil skôr ako 5610

Beep hour: tam je to cca rovnaké, aj keď účka asi hlasnejšie, ale nie tak výrazne ako pri alarme.


Odoslané z MI 6 pomocou Tapatalku
 

Porovnal jsem GW-M5610 a GW-M5610U a hlasitost mi přijde stejná.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hurry

“End of Production” G-Shock Watches: Winter 2021 Update

https://www.g-central.com/end-of-production-g-shock-watches-winter-2021-update/?fbclid=IwAR3TbfgzMrk4mcyfFI84qqI8yxZhg_8PLKGKQ2Y4F8Pii1Oil_o5zh2dtm0


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...