Přejít na obsah

Jaké G SHOCKy máte dnes na ruce?


t2

Doporučené příspěvky

před 30 minutami, 108 napsal:

V Bangkoku som ich nasiel v zlave za kilo, spokojnost, hlavne display je niekde inde oproti klasickym modelom

 

Hezky pěkně! Hotel Prince Palace, bazén v 11. patře a nikde nikdo? 😄 Tak to má být.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 6,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 3. 2. 2022 v 17:49, michalval napsal:

Hezky pěkně! Hotel Prince Palace, bazén v 11. patře a nikde nikdo? 😄 Tak to má být.

Dobry postreh, inak vyzeralo to tam ako v hoteli duchov, neviem ci tam nebolo dokopy tak 10 hosti na tych 744 izieb

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry postreh, inak vyzeralo to tam ako v hoteli duchov, neviem ci tam nebolo dokopy tak 10 hosti na tych 744 izieb

Byl jsem tam naposledy pred 2 lety. A sledoval z hoteloveho pokoje v televizi korunovaci krale Ramy 10. A z okna na vlastni oci sledoval vystrely z del z Kralovskeho palace. Je to super hotel. Meli jsme 70 m2 apartma s pritelkyni.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, chief napsal:

Včerejší 22 😃👊
 

 

BD691BA3-463F-4F95-A440-EBD677DB9F01.jpeg

Pěkné. Byl jsem přesně pro tyhle rozhodnutý, nakonec v přímém porovnání se starší verzi mi hrozně vadil menší ciferník a vzal jsem starší model. U staršího modelu se dá snadno vyměnit celý case, tady to už bude problém. Ale jinak moc pěkné hodinky, použité materiály.

5D4D49B5-28F5-4F18-A9B9-A1236B446D8D.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

51 minutes ago, Ondraj said:

Pěkné. Byl jsem přesně pro tyhle rozhodnutý, nakonec v přímém porovnání se starší verzi mi hrozně vadil menší ciferník a vzal jsem starší model. U staršího modelu se dá snadno vyměnit celý case, tady to už bude problém. Ale jinak moc pěkné hodinky, použité materiály.

5D4D49B5-28F5-4F18-A9B9-A1236B446D8D.jpeg

@OndrajDíky!

jojo starší 1K jsou už lety prozkoušený a parádní hodinky do pekla a zpět 😃👊

já je mám taky s tím zeleným páskem.

tyhle 2K Mudy jsem nejdřív vzal šediváky a pak ještě tenhle písek. Jsou dělaný trochu kompaktnějc než původní a maj pár vylepšení v materiálech (kovová luneta a karbonový guard), STN display atd.

tak uvidíme časem jak se osvědčí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...