Přejít na obsah

Jaké G SHOCKy máte dnes na ruce?


t2

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 6,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Prispejem aj ja zrnkom mojich skúseností s Riseman 9200. Hodinky mám, už ani neviem koľko rokov. Rátam to na vymenené remienky. Momentálne som na tretích a aj tie sa vďaka blbému oslabeniu zlomili. Originál sú dosť drahé tak som ich proste zošil. Síce sú solar, ale mám tam už druhú batériu. S dobíjaním som nikdy nemal problém. Čo si neviem vynachváliť je rádiom synchronizovaný čas, vždy presné, vždy sa môžem spoľahnúť. Priateľka keď išla do sveta, tak som jej zaobstaral 5610, taktiež s rádiom, že nám budú naraz pípať (tá je teraz na tom rovnako ako ja, bez hodiniek ani na krok). čo ma na nich štve, tak je že neviem zmeniť formát dátumu, na to si neviem zvyknúť. Asi mi na nich odchádza displej. V tej kruhovej časti niektoré "pixely" už nezobrazujú. Barometer nepoužívam, ale pri časovači nevidím na hodiny, čo mi už kúsok prekáža. Aké máte s tým skúsenosti? Je toto ochorenie displeja progresívne, bude sa to zhoršovať? Lebo ak áno tak asi budem musieť nájsť náhradu, poškuľujem po Garminoch Instinct 2 solar

20220501_204724.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 5. 2022 v 13:45, siwi napsal:

Solár by se hodil, ale asi by ty hodinky neutáhl nebo nevím... Ty tvoje mám ve žluté s pozitivním displejem a jsou taky moc fajn.

Horší je, že koukám na ty tvoje fotky a bojím se toho, že mi absence soláru přestane vadit a začnu je shánět taky 😁

P.S. A ta žlutá varianta je také pěkná 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...