Přejít na obsah

Jaké G SHOCKy máte dnes na ruce?


t2

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 6,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 1 hodinou, lindys napsal:

Dal jsem je na NATO, ale nějak nevím, jestli se mi to líbí :)

Z mého pohledu jsou všechny tyhle experimenty s alternativními řemeny a adaptéry úplně zbytečné, protože jediné, co k těmhle hodinkám pasuje, je právě originál z výroby. Ale každý to máme jinak.

---------------------------------------------------------------------------------

Musíme to nastavit:

CHMG_DSC_9482.jpg.5a3ceb585d98bfefeaeba4cccc76dd2c.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, siwi napsal:

Z mého pohledu jsou všechny tyhle experimenty s alternativními řemeny a adaptéry úplně zbytečné, protože jediné, co k těmhle hodinkám pasuje, je právě originál z výroby. Ale každý to máme jinak.

---------------------------------------------------------------------------------

Musíme to nastavit:

CHMG_DSC_9482.jpg.5a3ceb585d98bfefeaeba4cccc76dd2c.jpg

U mě je problém, že z originálního řemenu mám při častějším nošení vyrážku, budu si asi muset koupit nějaké vhodnější otloukánky na řemeny 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 5. 2022 v 14:00, Dushakx napsal:

Dnes tyhle, co jsem je koupil, tak se MUDMANY na ruku nedostaly.

 

_5210008-2.jpg

Krásná fotka!

V 7. 6. 2022 v 13:14, siwi napsal:

Géčka na venkově:

DSC_9369.jpg.96aad2203043f5e6995dc09a9f9084c2.jpg

Taktéž moc pěkné, starý příteli! Koukám avtomaty už se na ruku nějak nedostanou.

V 10. 6. 2022 v 18:49, E36 napsal:

fr1006.thumb.jpg.d490fcd93891cc758cce07479d725004.jpg

Moc pěkná fotka!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Sphinxx napsal:

...

Taktéž moc pěkné, starý příteli! Koukám avtomaty už se na ruku nějak nedostanou.

...

Zdravím tě, Davide a díky za uznání. Automaty jsem tahal celou zimu, ale tyhle Géčka mě fakt dostaly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, lindys napsal:

U mě je problém, že z originálního řemenu mám při častějším nošení vyrážku, budu si asi muset koupit nějaké vhodnější otloukánky na řemeny 🙂

Zkusil bych občas ten řemen pořádně umejt / vyčistit. Obzvlášť, když se člověk více potil a byl v prašnějším prostředí (platí i pro pyly). Lepí se na něj pak kde jakej sajrajt a zůstává v těch "koutech" řemenu (i když si člověk ty hodinky meje zároveň s rukama). Stačí mejdlo nebo třeba i mejdlo s dezinfekcí. Starší synek měl takhle občas pod řemenem u F-91W podráždění (nesundá je prakticky z ruky). Já beru géčka do terénu (někdy prašná stavba, někdy prašné pole nebo louka / les plnej pylů - mimochodem některá pylová zrnka jsou poměrně ostrá, v létě pot...) a sem tam se mi to taky stalo. A evidentně to v našem případě nebylo materiálem řemenu, ale tím sajrajtem. Jinak, když už jsme u řemenu, tak se mi ještě do terénu osvědčil nylonovej řemen na Seiko SNZG - ten se dobře pere, rychle schne a je poměrně odolnej. A to jsem, když jsem si je koupil, nejdřív myslel, že pujde pryč, že to nedam a pak se ukázalo, že do terénu je to možná nejlepší matroš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SNZG jsem měl a potvrzuji :) Dneska jsem je přehodil zpátky a máš pravdu, na originále je to lepší. Já se snažím čistit celkem často ale stejně mě to trápí, ještě horší je guma od Garminu, tah a NATO je v pohodě. Musím to nějak vyzkoumat, poslední dobou nosím géčka často a rád, jen tohle mě trochu mrzí. Nevíte někdo, jestli třeba GBD200 nemají trochu jiný materiál řemínku?

0efeafdc4f2466e645b83f8f3d02b269.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, lindys napsal:

SNZG jsem měl a potvrzuji :) Dneska jsem je přehodil zpátky a máš pravdu, na originále je to lepší. Já se snažím čistit celkem často ale stejně mě to trápí, ještě horší je guma od Garminu, tah a NATO je v pohodě. Musím to nějak vyzkoumat, poslední dobou nosím géčka často a rád, jen tohle mě trochu mrzí. Nevíte někdo, jestli třeba GBD200 nemají trochu jiný materiál řemínku?
 

Sedí na ně pásek z modelu GW 5000 a je trochu měkčí a podle mě i pohodlnější. Dá se objednat ve Fastu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...