Přejít na obsah

Jaké G SHOCKy máte dnes na ruce?


t2

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 6,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 11. 6. 2022 v 15:05, lindys napsal:

Dal jsem je na NATO, ale nějak nevím, jestli se mi to líbí :)
....
 

 

V 11. 6. 2022 v 16:55, siwi napsal:

Z mého pohledu jsou všechny tyhle experimenty s alternativními řemeny a adaptéry úplně zbytečné, protože jediné, co k těmhle hodinkám pasuje, je právě originál z výroby. Ale každý to máme jinak.

...

Taky mi vadí ten plastovej řemen, ruka se pod ním při práci potí a je to nepříjemný. A protože Géčka jsou nejlepší pracovní hodinky, co jsem kdy měl, protože prostě vydržej všechno, tak by bylo škoda nenajít řešení. K černejm hodinkách černej NATO s černýma očkama. Mám jich několik, když nějakej dojebu, dá se ještě i vyprat a případně vyhodit a vzít novej. Ty hodinky zkrátka makaj na ruce v lese, v kovárně, spoustu let.

 

IMG_20220703_100255_145.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Radik napsal:

Foto podle datumovky starší, ale z ruky od tý doby neslezly a nezdá se, že by se jim v dohledný době chtělo. To už bych se nad sebou měl opravdu zamyslet...

20220620_142931.jpg.5f67f98926f9e993e4d277b089a4fb55.jpg

:) Hmm, ...   No tak v podstatě, kolik je hodin i kolikátého vidíš,tak houno zle    🤣😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 52 minutami, morepower napsal:

 

Taky mi vadí ten plastovej řemen, ruka se pod ním při práci potí a je to nepříjemný. A protože Géčka jsou nejlepší pracovní hodinky, co jsem kdy měl, protože prostě vydržej všechno, tak by bylo škoda nenajít řešení. K černejm hodinkách černej NATO s černýma očkama. Mám jich několik, když nějakej dojebu, dá se ještě i vyprat a případně vyhodit a vzít novej. Ty hodinky zkrátka makaj na ruce v lese, v kovárně, spoustu let.

 

IMG_20220703_100255_145.jpg

Tak pod vším se potí ruka. Některej matroš to nasákne (blee), některej ne, no. Je jasný že každýmu vyhovuje nebo vadí něco jinýho. A taky líbit se a bejt funkční můžou bejt dvě různý věci 🙂 Mně asi nejvíc v terénu vyhovuje ten nylon. Ale ten plast u mých DW5600 mi zrovna nevadí.

A jinak ten rámeček jim k tý lesní práci pásne, to teda ne že ne. A vlastně i ty očka strapu. Normálně mi to připomnělo ten starej lakatoš 🙂

Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, siwi napsal:

Tak ruku na srdce... Co víc člověk potřebuje emoji3.png

No přesně, ale jak si má člověk obhájit ty peníze, co nastrkal do mechanik? Néééé, tenhle trapný románek jednou musí skončit a z Géček se musí stát opravdu jen otloukánky na drsnější aktivity!

Jinak jsem je spároval i s appkou. No a první zjištění, po pár minutách mně hlásila Achievement 30tis. kroků. Nebo jsem něco nepochopil, nevím. Ale už tady čuju první zdradu. Nevím sice čím a jak to měří, ale odle toho jak volně mám rád hodinky na ruce, asi to úplně nebude fíčura pro mě. Tak teď čekám, až mi někdo zavolá nebo pošle sms, abych viděl, jestli aspoň tohle bude k nějakýmu užitku :)

@bobi No přesně 😇

@geometr, @morepower Já se s náramkama ani experimentovat nechystám. Ve vedru se mi potí ruka pod gumou i pod kovovým tahem. Nato strap jsem zkusil kdysi a tam je to snad ještě horší, když má schopnost to všechno nasávat do sebe. Jen mě teda zajímá jaká bude životnost gumovýho pásku, protože je to přece jen plast, pere do něj slunce, rozežírá ho pot (i když ho po takových akcích opláchnu), no... uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...