Přejít na obsah

Jaké G SHOCKy máte dnes na ruce?


t2

Doporučené příspěvky

před 37 minutami, Radik napsal:

Tak teď čekám, až mi někdo zavolá nebo pošle sms, abych viděl, jestli aspoň tohle bude k nějakýmu užitku :)

Tak si hned odpovím. První SMS, hodinky pípnou, na displaji vidím, že dorazila zpráva, proklikám se na ni, přečtu. Aniž bych musel lovit mobil z batohu. Tywole tohle fakt néééééééééééé. Já je snad z tý pracky už nikdy nesundám :death: No ještě že se z nich nedá poslat odpověď :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 6,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 1 hodinou, Radik napsal:

Tak si hned odpovím. První SMS, hodinky pípnou, na displaji vidím, že dorazila zpráva, proklikám se na ni, přečtu. Aniž bych musel lovit mobil z batohu. Tywole tohle fakt néééééééééééé. Já je snad z tý pracky už nikdy nesundám :death: No ještě že se z nich nedá poslat odpověď :D

... třeba časem udělaj upgrade přes appku a taky to pujde :default_biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty notifikace jsou dobrý jen pro ty co dobře vidí. Jinak ten krokoměr mě taky funguje snad dobře, s čím mám tak trochu problém, je že by se měla po zastavení sledování pohybu a následné sinchronizaci zobrazit i mapa pohybu. Ta mě ale nejde. V appce to vše vypíše, km, kroky, kalorie, atd, jen mapu to neukáže. Nevadí současné s hodinkama mě jede stopař na mapy.cz a tam mapka je. Ale jinak jsou hodinky super a přemýšlel jsem ještě o jiné normálnější barvě. Třeba modré nebo černé. No ale....... Co doma, jak to vysvětlit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já notifikace vypnul, když to hlásí každý comment z FB
Nechal připojený jen k BT kvůli přesnými času

levým spodním tlačítkem najedu na notifikace okno, a pak zmáčknu dlouze levý horní tlačítko vyjede dedikovaný Nastavení jen pro Notifikace. To je dobrý.

b0d1d864995d0927e3ddab3d7bc122f0.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já se o tom dověděl z jedné recenze na netu, kde byly i fotky z mobilu a tam ta mapa byla u toho uloženého záznamu cesty se všemi informacemi jak jsem psal výše. Dokonce jsem se dostal do stadia, že tam jakási mapka je vyobrazen, bohužel však bez záznamu trasy. No budu to zkoumat dal a třeba se k něčemu dopracuji. Možná to funguje jen na jablečnejch mobilech. Ten ale nemám. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na těch hodinkách je fakt parádní ten displej s hodinama, ale přečíst si na nich tu SMSku, to už bude asi na brejle ne?

A nebo přečíst počet notifikací vlevo nahoře. Asi to chce oči sokola

52fb43bba7b7d00fa52a46b6bd4e4d00.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, geometr napsal:

Na těch hodinkách je fakt parádní ten displej s hodinama, ale přečíst si na nich tu SMSku, to už bude asi na brejle ne?

Mně ani brejle nepomůžou :D Proto mám všechny notifikace vypnutý.

před 3 hodinami, chief napsal:


A nebo přečíst počet notifikací vlevo nahoře. Asi to chce oči sokola emoji2.png

Sent from my iPhone using Tapatalk

No, proto mám pocit, že některý fičury tam jsou spíš jen tak na parádu. 

-------------------------------------------------------------------------------------

Ale když si k červenýmu tlačítku pořídíte ty správný boty, budete za fešáky :D 

CHMG_DSC_9932.jpg.35fb297e605f24309eca50223a1b2840.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...