Přejít na obsah

Jaké G SHOCKy máte dnes na ruce?


t2

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 6,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak se obávám, že recenze na MOVE aplikaci možná mají pravdu. U svejch GBD-200 jsem se od nich po prvním spárování vzdálil mimo dotah bluetoothu a teď se mi je zaboha nedaří znovu připojit. Ať dávám opakovaně pairing, příp. unpair / znovu pairing na hodinkách, hlásí po chvíli "failed".  Appka stále hlásí Waiting for connection. Ať restartuju mobil, bluetooth, opakuju víckrát, tak pořád totéž. Nebojovali jste s tím taky?

To se mi na iPhonu ještě nestalo.
Co máš za platformu?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 7. 2022 v 10:43, siwi napsal:

Bojoval zrovna nedávno. V mém případě postačilo v telefonu vymazat mezipaměť aplikace Move.

před 42 minutami, chief napsal:


To se mi na iPhonu ještě nestalo.
Co máš za platformu?

Já mám androida, zkusil jsem i komplet výmaz a reinstall MOVE, ale bez úspěchu. Tak jsem to vzdal a nasadil račimechaniky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 minutes ago, Radik said:

Já mám androida, zkusil jsem i komplet výmaz a reinstall MOVE, ale bez úspěchu. Tak jsem to vzdal a nasadil račimechaniky :D

To je pech.

já když přijdu k hodinkám s telefonem, tak se mi to spojí samo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No abych řekl pravdu, tak já na ty "Géčka" moc nejsem (kalkulajdy v Géčkách nedělají). 🙂
Takže jich ani moc nemám.

Ale tento model mě fakt zaujal a tak jsem neodolal a přihodil. No za ty prachy (2650 yenů) jsem je tam nemohl nechat.
Myslím, že tady ještě nebyly.
Poznáte, co je to za model?

IMG_20220725_084411.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Hantronix napsal:

No abych řekl pravdu, tak já na ty "Géčka" moc nejsem (kalkulajdy v Géčkách nedělají). 🙂
Takže jich ani moc nemám.

Ale tento model mě fakt zaujal a tak jsem neodolal a přihodil. No za ty prachy (2650 yenů) jsem je tam nemohl nechat.
Myslím, že tady ještě nebyly.
Poznáte, co je to za model?

IMG_20220725_084411.jpg

Máme to s G podobně.

Každopádně tohle je moc pěkný kousek, osobně to vidím poprvé a za ty prachy? To je skoro zadarmo! :D I když věřím, že doprava a přátelé z celní správy ti je patřičně zhodnotili...

Upraveno uživatelem MartyH
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty jsou fajn. mám je taky a taknějak mi přijdou sympatičtější než 5600.
dnes oblíbené XXL, rád se k nim vracím.
IMG_20220725_144555_1.jpg.f24aaf3984fe39b56ec35f95fb7de567.jpg

Presne tak. Dlho som sa rozhodoval, ktoré vezmem na dovcu práve medzi 5600 a 5750 a žabákmi. Keďže vo frogoch mi došla baterka tak voľba bola jasná :-)


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, MartyH napsal:

Máme to s G podobně.

Každopádně tohle je moc pěkný kousek, osobně to vidím poprvé a za ty prachy? To je skoro zadarmo! :D I když věřím, že doprava a přátelé z celní správy ti je patřičně zhodnotili...

Přesně tak. Doprava byla sdružená s dalšími pěti zásilkami. Ale celníci samozřejmě zabavili. Ale platím přes eCeP, tak to není taková hrůza jako když se to vyřizuje přes Poštu.
Tak nikdo neví, co je to za model? Tak napovím: G'MIX.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani mne tyto novodobe G "monstra" moc neoslovuji, jo to ty starsi celokov ano.
Pro zajimavost jsem si zkusil je najit a s napovedou celkem snadne. Tak pro mistni znalce to asi ani nestoji za reakci...
Dle mne by to mohlo bejt toto... _

 

image.jpg

Upraveno uživatelem akai
link...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...