Přejít na obsah

Jaké G SHOCKy máte dnes na ruce?


t2

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 6,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dnes protože pršelo tak si to vyžadovalo géčka. Takže DW 5700 Silver Martin.

post-673-0-96086700-1372190323_thumb.jpg

post-673-0-17105900-1372190332_thumb.jpg

Davám dva obrázky aby byl vidět magický efekt displaye. Je zvláštní, je inverzní  a segmenty jsou "díry nad zrcadlem". Jenže taky normální, když vytvoří klasické černé zbarvení segmentů. Závisí to na úhlu, intenzitě světla a na tom co odráží.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 @shotik: mudmany se mi líbí více než ty druhý, co máš na předchozí fotce  ;)

 

já teď nosím furt tyhle stealthy, na kolo ideální...prostě modrá je dobrá, ale černá někdy lepší :D

Black on black hodně libový, nad tímhle modelem vážně přemýšlím... Slouží bez závad?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám je teprve od pátku, ale za to pořád na ruce. Ze začátku jsem se leknul, že mi udělaly 2s/1 den, ale to jsem musel buď blbě nastavit a nevšimnout si toho nebo to bylo tím vedrem. V návodu píšou totiž průměrnou mesíční odchylku 15s/měsíc při normálních teplotách. A 35 stupňů mi až tak normální nepříjde :D každopádně teď jsou přesný. No jinak plavat jsem s nima ještě nebyl, ale vodotěsný by bejt měly ;-) http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/61841-hodinky-a-koupelna/page-4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Dnes protože pršelo tak si to vyžadovalo géčka. Takže DW 5700 Silver Martin.

attachicon.gifP6250002bb.JPG

attachicon.gifP6250004bb.JPG

Davám dva obrázky aby byl vidět magický efekt displaye. Je zvláštní, je inverzní  a segmenty jsou "díry nad zrcadlem". Jenže taky normální, když vytvoří klasické černé zbarvení segmentů. Závisí to na úhlu, intenzitě světla a na tom co odráží.  

 

 

To s tím displajem je opravdu zajímavé..nevěděl jsem, že je něco takového možné..teď se divím, že Casio takové displaje nepoužívá častěji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok, jen bych řekl, že toto nejsou G-Shocky, ale Edifice...

Jasný, já si v to zuřivém prohlížení témat nevšimnul, že jsem jinde.A neštěstí bylo na světě.Omlouvám za špatný příspěvek.

Tímto prosím admina o smáznutí, vyjádřím se jinde a tentokrát už správně.

Upraveno uživatelem tomr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davám dva obrázky aby byl vidět magický efekt displaye. Je zvláštní, je inverzní  a segmenty jsou "díry nad zrcadlem". Jenže taky normální, když vytvoří klasické černé zbarvení segmentů. Závisí to na úhlu, intenzitě světla a na tom co odráží.  

V případě, že jsi měl v ruce i hodinky Timex s all-day Indiglem, dokážeš posoudit, které jsou líp čitelné? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...