Přejít na obsah

Jaké G SHOCKy máte dnes na ruce?


t2

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 6,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

našel jsem skoro 6 let starou fotku

g-shock G-8000 spolu s tehdy novými dw-290

ty géčka byly hodně zajímavý, s výborným modulem.. ale zároveň jak jsou netypický a zvláštní, tak se dlouho neohřály. dnes bych je možná víc ocenil.

post-5667-0-28888900-1546891350_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes dorazil "decentnější", černý a drsný bratr Mudmasterů a to King of G.

 

Chtěl jsem něco jednoduchého bez ručiček, co vydrží úplně všechno, solární a budou mi dobře sedět.

Původně zamýšlené DW 5600BB-1 /chtel jsem inverzní displej/ jsem na své pazouře téměř neviděl, takže volba byla jasná.

 

20190111_101210.jpg

20190111_101252.jpg

20190111_101539.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mám dnes volný den ...... kluk tu chrchlá ...... máma mu vysává nudle........... tak byl nejvyšší čas vyrazit do města pro digitálky (máma vlastně chtěla taky koupit japko do buchty)

 

 

plán je koupit plastový digitálky, který žádný nemám a digitálky by měl mít doma každý ..... hranatý digitálky ....... to dá rozum ..... jinak to nejsou digitálky

 

vyrážím a vím co nechci ..... nic čínskýho ...... thailand jo, ale čínskýho nic ..... jo a rád bych něco s bluetooth .... to sem ještě neměl ...... věděl jsem že to cesta bude dlouhá a trnitá neb se mi skoro nic nelíbí a to co se mi líbí má negativní displej

 

nakonec to komplet dobře dopadlo

 

 

teď ještě toho christophera wardů a budu saturovanej

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já čekal něco jako GW-5000 a ty přijdeš rovnou s timhle železem. pěkné.

no .... to jsem chtěl, ale tohle vyšlo na stejný peníze (pokud bych připočítal výpalný) a je to železný .... asi ......

 

*+ je tam navíc ten BT .... kterej je vlastně k ničemu, ale je tam ...... myslel sem, že tam přes to půjde aspoň nařídit budík, ale tu funkci jsem ještě neobjevil  :shit:

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes dorazil "decentnější", černý a drsný bratr Mudmasterů a to King of G.

 

Chtěl jsem něco jednoduchého bez ručiček, co vydrží úplně všechno, solární a budou mi dobře sedět.

Původně zamýšlené DW 5600BB-1 /chtel jsem inverzní displej/ jsem na své pazouře téměř neviděl, takže volba byla jasná...

paradna volba, aj YPOva

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no .... dokonce jsem přišel i na to jak se přes BT dá nastavit alarm ..... má to i stinnou stránku, že jsem musel podepsat mámě papír, že už si nic novýho nekoupím pokud se něco starýho nerozbije .... ale i to je řešitelný

 

*ale je fakt, že teď jsem kompletní a japonský, takže nic nepotřebuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...