Přejít na obsah

Jaké G SHOCKy máte dnes na ruce?


t2

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 6,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ještě ty Wardy YPO. Taky je potřebuju už na tom usilovně pracuji :-)

já ti člověče nevím furt ..... taková mutace mezi rolexem a steinhartem ..... jestli to není slepá cesta ....... prodat dobře se to taky nedá ....... jedině jesli bys to pojal jako definitivky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mám dnes volný den ...... kluk tu chrchlá ...... máma mu vysává nudle........... tak byl nejvyšší čas vyrazit do města pro digitálky (máma vlastně chtěla taky koupit japko do buchty)

 

 

plán je koupit plastový digitálky, který žádný nemám a digitálky by měl mít doma každý ..... hranatý digitálky ....... to dá rozum ..... jinak to nejsou digitálky

 

vyrážím a vím co nechci ..... nic čínskýho ...... thailand jo, ale čínskýho nic ..... jo a rád bych něco s bluetooth .... to sem ještě neměl ...... věděl jsem že to cesta bude dlouhá a trnitá neb se mi skoro nic nelíbí a to co se mi líbí má negativní displej

 

nakonec to komplet dobře dopadlo

 

 

teď ještě toho christophera wardů a budu saturovanej

Parádne digi! Gratulácia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes dorazil "decentnější", černý a drsný bratr Mudmasterů a to King of G.

 

Chtěl jsem něco jednoduchého bez ručiček, co vydrží úplně všechno, solární a budou mi dobře sedět.

Původně zamýšlené DW 5600BB-1 /chtel jsem inverzní displej/ jsem na své pazouře téměř neviděl, takže volba byla jasná.

 

attachicon.gif20190111_101210.jpg

attachicon.gif20190111_101252.jpg

attachicon.gif20190111_101539.jpg

Tiež parádne kombo by som povedal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si nemůžu pomoct, ale mě se ty železný, jak píše YPO, g-shocky hrozně nelíběj, nějak mi to železo k nim nejde. Ale jinak YPO, Tobě ať dělaj dlouho radost! A podepsat papír, že si nic novýho nekoupíš... No to je vostrý. Japko přineseš a ono tohle... :-)

no co na to napsat ? .... já když je viděl poprvý na obrázku, tak jsem taky nejásal ...... včéra mi trvalo celých 24 sekund než jsem řekl, že si je vezmu ......člověk je prostě zvyklej na ten Casio military styl ...... naštěstí jsou na těchhle leštěný jenom boky pouzdra a napojení na tah ...... ostatní je matný, broušený ...... nevím jeslis to viděl naživo, ale vypadá to prostě jako dospělý hodinky ...... viděl jsem i tu zlatou verzi a kdyby měla pozitivní displej, tak bych možná vzal tu ..... když už tak už :D ....... a přiznám se, že jsem ujetej na tohle dýnko ........ s nápisem Japan .... to je taková moje úchylka ...... nebo odchylka ........ teď zrovna nevím :)

 

Titanovky si budu užívat přes víkend

ty sou super ..... tuhle jsem je někde viděl prodávat v NOS stavu, akorát to stálo úplnej nesmysl ..... někde kolem 10t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, díky za ušlechtilou a solidární nabídku. Už jsem ti odpověděl.

https://www.ubuy.cz/en/catalog/product/view/id/10223717?gclid=Cj0KCQiAvebhBRD5ARIsAIQUmnn4m1m25M32czvgKTWsYgt0alNqToNHaW1lSJ2-Dwt0TYaG0kVujXUaAgqDEALw_wcB

 

:lol2:

 

 

to už je ranec ....no .... https://www.hodinky-365.cz/casio-shock-gmw-b5000tfg-9-x1160608

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...