Přejít na obsah

Jaké G SHOCKy máte dnes na ruce?


t2

Doporučené příspěvky

Na modely tu máme dokonce i vlákno. Z mobilu ho nedokážu nalinkovat. Ale jeho název začíná slovem Sběratelství. Tam nám naházej něco zajímavého :)

Sorry, ja viem, že som bzdocha, ale nechce sa mi to hľadať :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 6,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jasně.. A do digi. vlákna nějaké digihodinky. Podle toho jak píšeš, prošlo ti rukama spousta kousků. Možná ještě nějaké vlastníš. Jinak vlákno "Sběratelství" můžu jen doporučit.

Mal som ich veľa, ale väčšina z nich skončila v šrote, niektoré som predal :) V súčasnosti nemám žiadne hodinky :( Ak sa mi v piatok, alebo budúci pondelok zadarí, tak sa konečne dostanem k vytúženému modelu Casio ProTrek PRW-5100-1ER :) Teda, dúfam, že budem úspešný v ten piatok, či pondelok :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ajajaj, no tak supky do obchodiku, alebo do bazaru a treba to napravit :-)

Tie hodinky mám uložené u jednej mojej známej predavačky v jej hodinárstve, ale musím na ne nazhromaždiť peniaze, a už v piatok sa mi to môže podariť, podotýkam, že môže, ale nemusí :( 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

quattroRS: hele já vím, že Chronomag to je diskusní fórum, což je od slova diskutovat. Ale je opravdu nutné zasí..at tři čtvrtiny každé stránky tvými trojslovnými příspěvky naprosto o ničem? Kolik jsi sem třeba vložil fotek svých hodinek? Když si otevřu vlákno, tak se chci pokochat pěknými fotkami a komentáři k věci, a ne nicneříkajícími zbytečnými příspěvky. Nebo je to nějaký závod? Promiň, ale už jsem musel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

quattroRS: hele já vím, že Chronomag to je diskusní fórum, což je od slova diskutovat. Ale je opravdu nutné zasí..at tři čtvrtiny každé stránky tvými trojslovnými příspěvky naprosto o ničem? Kolik jsi sem třeba vložil fotek svých hodinek? Když si otevřu vlákno, tak se chci pokochat pěknými fotkami a komentáři k věci, a ne nicneříkajícími zbytečnými příspěvky. Nebo je to nějaký závod? Promiň, ale už jsem musel...

Je pravda, že občas sa tu objaví môj komentár, ktorý má dve, či tri slová, a v podstate o ničom nehovorí, a chápem, že to považuješ za niečo, čo by tu nemalo byť, a do istej miery je to pravda, mal by som sa viac rozpisovať, čo sa týka toho, či som tu už niekedy dával fotky, na fóre som aktívny niečo vyše 8 rokov, a fotky som tu dával už niekoľkokrát, stačí sa pozrieť na moje staré príspevky na tomto fóre, a určite ich nájdeš, a samozrejme, aj v budúcnosti sa tu moje fotky z času na čas budú objavovať, s tým môžeš naisto počítať :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...