Přejít na obsah

Jaké G SHOCKy máte dnes na ruce?


t2

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 6,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

čéče ty máš snad ke každé fotce tady nějaký komentář, ale aby ses pochlubil s něčím sám..(?)

 

no, abych taky jen tak neplkal, tak sem dám poslední přísrůstek..GA-400. velikost a tvar zespoda jako klasika GA/GD-100, takže mi dobře seděj na ruce.

fajn ovládání korunkou, to jsem chtěl vyzkoušet. ručka na devítce je ukazatel timeru, taky dobrá vychytávka.

jinak jsem měl mezi svátky menší záchvat po levných anadigi géčkách, takže ještě jedny jsou (snad) na cestě. na ty jsem taky zvědavej.

 

20200118_150317.jpg

Priateľu, momentálne ani nemám hodinky :( Dúfam, že už čoskoro sa k nim prepracujem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.....-ze by po roce....

.

Mal som ich veľa, ale väčšina z nich skončila v šrote, niektoré som predal  :) V súčasnosti nemám žiadne hodinky  :( Ak sa mi v piatok, alebo budúci pondelok zadarí, tak sa konečne dostanem k vytúženému modelu Casio ProTrek PRW-5100-1ER  :) Teda, dúfam, že budem úspešný v ten piatok, či pondelok  :)

 

 

Tie hodinky mám uložené u jednej mojej známej predavačky v jej hodinárstve, ale musím na ne nazhromaždiť peniaze, a už v piatok sa mi to môže podariť, podotýkam, že môže, ale nemusí  :(

.

...trpelivost ti teda ale neni cizi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.....-ze by po roce....

.

 

 

.

...trpelivost ti teda ale neni cizi....

Moja trpezlivosť je moja silná stránka, ale nebyť mojej kamarátky Majky, ktorú poznám od roku 2002, a ktorá mi vždy umožní dohodnúť a objednať si hodinky podľa môjho priania, tak by som nemal šancu tie hodinky získať, a je len jej zásluhou, a veľkou ochotou, že mi tie hodinky už vyše roka neochvejne drží, dovtedajší jej maximum boli 3 mesiace v roku 2015, ale to som bol v zahraničí, teraz je to diametrálne odlišné, ale je vidieť, že mi dôveruje, a aj ja jej, a som vďačný za to, že ju mám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

quattroRS: A škoda těch všech shora popisovaných, které skončili ve šrotu. To si pěkný likvidátor hodinek..

Priateľu, od roku 1995 som mal toľko hodiniek, že do dnes by som z nich zložil celkom slušnú zbierku, ktorá by bola konkurencieschopná so zbierkami niektorých členov tohto fóra, ale boli to časy, kedy u mňa hodinky nemával dlhú životnosť, nakoľko sa mi pritrafili nejaké úrazy, pády, nárazy, dokonca som v niektorých prípadoch bol považovaný za kaskadéra, nakoľko niektoré moje kúsky si v ničom nezačali s kúskami profesionálnych kaskadérov, a svojho času som v tomto bol fakt špičkový, a aj to malo vplyv na to, že som vystriedal veľa hodiniek, postupom rokov počet tých použitých hodiniek klesal, a do súčasnosti sa vyprofiloval tak, že mám vždy len jedny hodinky, čo teraz síce neplatí, ale snažím sa to zmeniť, nakoľko mi hodinky na zápästí mojej pravej ruky už citeľne chýbajú :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrá cenovka za repro

 

 

Jojo, ale byl jsem jen poslechnout u kamaráda v práci. Pro mě je to nedostupný. A ověřil jsem si, že pro mě je to škoda, protože já nemám takové uši abych to dokázal poznat  oproti bednám za desetinu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...