Přejít na obsah

Jaké G SHOCKy máte dnes na ruce?


t2

Doporučené příspěvky

Ta čitelnost je o zvyku. Já jdu proti proudu, mě standartní displej připadá prázdný, laciný.

Tohle je, abych použil terminus technicus, taková " komplikce".

Je to o zvyku, jsou situace, kdy to fakt nepřečteš, ale je jich minimum. 

Zrak se mi ale horší, až na to neuvidím, taky se spokojím s normální konstalcí.

Jen se mi zdá, že to dlouho trvat nebude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 6,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

 

Pěkné Kingy ... já dnes taky, ale používám je výhradně na tvrdší práci a fit.

Jop, ty mam taky. Na ruku se sice jeste moc nedostaly, ale to se poresi casem. Ted jsem proste neodolal a vzal u ty 1A a jsou taky bozi.. Jen moje polovicka krouti hlavou :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už na ně cucim na jednich nejmenovaných stránkách pražské prodejny v Karlíně a asi si je pojedu zkusit dát na ruku ještě jednou, když to tady takhle pálíte ze všech stran

 

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jste popsali výstižně. Taky se mi tenhle typ hodinek víc líbí s inverzním displejem. Jejich vzhled je takový kompaktní. Ale ty čísílka bych fakt neukoukal. Párkrát jsem to zkoušel a prostě na to nevidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mě dvakrát Kingy, jako máš Ty a dvakrát tyhle "blacky", no a vrátil jsem se k těmhle černým, je taková decentnější :D

No, ted mam oboje. Puvodne jsem ty cerne bb1 chtel pustit do sveta, ale kdyz jsem koukal, jak vedle sebe i s tema cervenyma 1A lezi, tak si je asi necham oboje. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jiří: Ano, já taky, ty černé mi prijdou takové více ... no ty červené, jsou jakoby takové hračkoidní, díky té červené, ale měl jsem je rád i přesto, ta černá krásně zapadá do celku.

 

Fordik - paráda, tak další mezi námi ! To jsou časoměřiče s gulama :D .

 

Pavel - no pokud ne na GX-56 /BB/, tak by pro Tebe bylo možná optimal to, co má Siwi, to jsou 5610, navíc velká výhoda je radio. Ale na mě je to moc malé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když GX-56 tak GWX. tam je i rádio a solar, ne? A bylo by to komplet.

A v každém případě s červenýma prvkama, to je na těch géčkách rajcovní.

Ale já je zkoušel a i při mé konstalaci (190/115) mi to prostě na ruku už přišlo moc...

Musím ti oponovat. Není nad kingy GX56 bez všech serepetlí okolo, pokud možno s klasickým displejem (v podstatě nesehnatelné). Poslední, které jsem měl chodily +2 sec za měsíc, bez rádia. Soláry to jsou tak jako tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kingy jsou moc pěkný, ty s tím inverzem bych bral hned... bohužel jsou ale na můj obvod zápěstí opticky už moc velký :-(

Kingy jsou super a na mou hnátu by byly i OK, ale nakonec jsem si dnes pořídil tythlety (-:

Taky kvůli plastovému tahu místo gumy.

post-41349-0-26505700-1584112268_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem Piplík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes už zkouším naplno nositelnost a mrzí mě jen dvě věci. Trochu že to nemá řízení rádiem, ale to jsem věděl a beru to. A za druhé trochu víc, že to nemá možnost automatického podsvětlení.

 

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...