Přejít na obsah

Jaké G SHOCKy máte dnes na ruce?


t2

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 6,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dnes už zkouším naplno nositelnost a mrzí mě jen dvě věci. Trochu že to nemá řízení rádiem, ale to jsem věděl a beru to. A za druhé trochu víc, že to nemá možnost automatického podsvětlení.

 

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

Nenech se zmast, maji. Nemam je ted u sebe, ale tusim musis chvilku podrzet prave horni tlacitko a ono se to aktivuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem lama, už sem si to našel v návodu a maká to. Jen na Rangemanech jdou tlačítka zmáčknout trochu líp a v tom byl problém. Takže díky za nakopnuti že to jde :)

 

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale neumím to vyfotit, jako siwi

 

attachicon.gifIMG_20200314_102311390.jpg

 

To byly dva tábory přes kalkulačky sharp x casio. A v tý době, kdy jsem ji používal, jsem měl do comba F-91W :-)

 

No vida! Pěkný kombo :D Ale to jsi teda pěknej mlaďas, jestli jsi tuhle kalkulačku používal. To za mě frčely tyhle:

 

post-437-0-18001600-1584181083_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu máme někde v kanclu v šuplíku, to je uplná klasika.

 

Tu EL-5020 jsem měl jako jeden z prvních, koupili jsme ji tehdy s tátou uplně náhodou někde tenkrát za Dětským domem, nebo snad přímo v něm byl nějakej pult s kalkulačkama. Spousta lidí měla stroje typu 508A.

Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu 5020 normálně teď nosí synek i do školy, ta normálně furt jede. Kupovali jsme ji tak v roce 1991 nebo 1992.

No a na vejšce ve druháku (možná ve třeťáku?) jsme si koupili tuhle:

post-29826-0-45234000-1584181904_thumb.jpg

To byl stroj, pořád v tom mám například naprogramovanej program na komplet geodetický výpočty, kterej používá k ukládání bodů (čísel, souřadnic) a měřených hodnot (úhlů, délek) matice. Ovšem tu už teď nikdo nepoužívá, moderní geodetický přístroje tyhle výpočty umí v rámci svých SW.

Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je moc pěknej kousek. Ono těch programovatelných kalkulaček dneska už moc není. Nedávno jsem v nějaký diskusi zaregistroval dotaz, kde a jakou dnes koupit, a vyšlo z toho, že na trhu snad krom Casia nikdo nic podobnýho nenabízí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jovani: po těchto jsem se taky díval, ale nelíbila se mi ta odkryta tlačítka.

Hlavně ten pásek, ten bych bral víc jak na GX tak na Rangemany.

 

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

Upraveno uživatelem Fordik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...