Přejít na obsah

Jaké G SHOCKy máte dnes na ruce?


t2

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 6,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 2 hodinami, geometr napsal:

Se mi teď několikrát stalo u DW5600, že koukám na hodinky a na displeji nic, jen když jsem je hodně otočil, tak bylo z úhlu vidět, že slabě ukazuje. Zmáčknu osvětlení, rozsvítí se a displej zas ukazuje normálně. Mám teda v nich baterku už přes dva roky...

Tak u jednoho z prodejcu je uvedeno ze... -tak mozna ze...

DW-5600.png.666111b2707595e4f7d8725b425fb430.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rangemany v novém oblečku (-:
“modrá je dobrá“
4A6BE30A-3B5B-48F7-926C-C7CFBC8828F3.thumb.jpeg.cd19e60fa8dab5c8eb114bf339bd4b6a.jpeg
Máš nějaké foto, kde je ta modrá lépe vidět? Kupoval jsi už rovnou modré nebo jsi je prevlikal? Mám černé a říkám si, že je občas "prebarvit" by mě mohlo bavit :)

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta modrá nemá chybu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě dnes zase jedny dvacetiletky. Model G-2000D-8JF. Řada G-2000 byla jedna z posledních levných s celonerezovým (a zde navíc leštěným) tělem a šroubovacím dýnkem. Na tomhle konkrétním modelu je zajímavé, že mezi 12 variantami je to jediná s originálním nerezovým náramkem. S celkovou hmotností 130 g to nejsou žádná pírka. Ostatní měli většinou gumu, a jedny i variantně textil.
Pak už přišly modely se solárem a později rádiem. Ovšem v plastu a s plechem a šroubky na zádech.

Casio-G-2000D-8JF-lo.jpg

Upraveno uživatelem jendazhor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle šlo dřív uplně mimi mě. Mám hodně mechanických hodinek a doufal jsem, že to tak i zůstane:) Ale občas je asi opravdu škoda je brát na některý činnosti na ruku a to tyhle poslouží naprosto dokonale. Musím uznat, že z nich mám i fakt radost. 

AC79D586-B041-4254-A88E-84F86B33BF06.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...