Přejít na obsah

VIP Collectors event Dubai


Rampelnik

Doporučené příspěvky

Narazil jsem na velmi zajímavou fotoreportáž ze setkání sběratelů v Dubai. Možná by se dalo navázat na diskuzi co je sběratelství a co už syslení...nicméně fotky určitě potěší oko každého chrononadšence. Jedna ukázková fotka, celá fotogalerie potom v odkazu, ať se líbí  :guitar:

 

post-25607-0-42706300-1370876830_thumb.jpg

 

  http://watch-anish.com/watchanish-x-seddiqi-sons-vip-collectors-event-duabi/
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Narazil jsem na velmi zajímavou fotoreportáž ze setkání sběratelů v Dubai. Možná by se dalo navázat na diskuzi co je sběratelství a co už syslení...nicméně fotky určitě potěší oko každého chrononadšence. Jedna ukázková fotka, celá fotogalerie potom v odkazu, ať se líbí  :guitar:

 

attachicon.gifrolex daytona.jpg

 

  http://watch-anish.com/watchanish-x-seddiqi-sons-vip-collectors-event-duabi/

Právě mi vypadly oči z důlku, dík  :furious:  :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zase jeden sraz, co mi utekl :)

 

díky za post...jdu ženě rozmluvit barák :D

 

edit: btw, pochopil jsem to správně (podle předposlední fotky), že celou tuhle sbírku nasyslilo cca 11 lidí?

Upraveno uživatelem Ondoni
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já myslím, že jsi to pochopil zcela správně, pár chlápků z Dubaje :king:  (dle oděvů a vzezření) se sešlo na kávičce a vzali s sebou i kufřík s hodinkama, protože se nemohli ráno rozhodnout který si nasadit a při té příležitosti pozvali jednoho angličana v extravagantním obleku, který to všechno zaznamenal :goof:  Mě se líbí, že se pánové neomezují pouze na produkci jedné značky nebo jednoho typu hodinek...některé kufříky jsou dost pestré, od úplné klasiky až po futuristické modely :speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodloužený víkend jsem byl v Antibes, Cannes a Monacu...teď už chápu, že pro někoho je tohle prostě normální sbírečka, v Cannes mají v jednom z hodinářství ve výloze Zenith Christophe Colomb a zbytek IWC, Hublot, Zenith apod modely jen ve zlatě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...