Přejít na obsah

Shark - sportovní hodinky


Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

 včera jsem našel na FCB odkaz na e-shop s pro mě neznámou značkou hodinek "Shark" - nicméně hodinky vypadají přinejmenším velmi sympaticky a jsou za rozumné ceny.

 

Takže jsem se chtěl optat zdali s touhle značkou a nejlépe konkretně s tímto e-shopem:  www.shark-watch.cz   má někdo zkušenosti.

 

Mě nejvíce zaujaly modely: Shortfin, Longfin a Saw Shark.

 

Předem všem děkuji za odpovědi.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepředpokládám, že by měl někdo z místního osazenstva zkušenost s touto "značkou" "hodinek".

Úsměvný je, jak u každýho modelu je nějakej oceán, hodinky jsou namontovaný do skleničky s vodou, a zároveň tam píšou, že nejsou vhodné na koupání.

Jsou to vyhozený prachy. I kdyby to hodinky vydržely měsíc, tak ta firma už stejně existovat nebude a ty reklamaci neuplatníš nikde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak, napríklad model Great White Shark a WR s 3atm je krásny paradox. A keď tam píšu o značke: "která navrhuje, vyvíjí a vyrábí nejen externí komponenty, ale i samotné ?srdce? každých hodinek" tak to asi robia aj vlastný in-house quartz, alebo aspoň quartz.

 

Edit: a aký konkrétne šýl myslíš, lebo tam toho majú od buka do buka.

Upraveno uživatelem StanoBare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neplati u seika a gshock.

jj, to je pravda, zapomněl jsem. Díky za doplnění. Měl jsem na mysli hlavně všelijaké ty fashion značky s nápisy na ciferníku typu German design, superb quality a tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

... hmm, ses nepoucitelny. I pres rady a hlavne varovani... "hodinky jsou namontovaný do skleničky s vodou, a zároveň tam píšou, že nejsou vhodné na koupání" od Horheho. Tohle je ta nejhorsi koupe, co jsi mohl poridit.

Upraveno uživatelem libor2002
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

EPánové,

 

 ja se tady nehodlám omlouvat za to, že jsem student a hodinky za 10000Kč si dovolit nemůžu.

Za nic se omlouvat nemusíš, lze pochopit. Přesto si měl možná chvíli vydržet a spíš zvolit nějaká Casia, která, časem odložená do zásuvky by Ti za mnoho let, až by si je celá zaprášená vytáhl, připomněla doby, kdy si začínal. A HLAVNĚ, po výměně baterie by se opět rozeběhly. Tyhle "hodinky" budou fungovat rok, možná dva. 

 

Edit - jen na okraj, úžasně se mi líbí název jedné "značky" Logfin, jak úžasné. že by něco jako Longin   :D ?

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...