Přejít na obsah

Kde výhodně koupit Orient Star v ČR nebo Evropě?


Toblin

Doporučené příspěvky

Ahoj hoši, poraďte prosím, kde se dají sehnat hodinky této značky za dobrou cenu? Je možné je koupit v ČR, Evropě nebo je nejlepší je objednat jinde?

Děkuji!

v ČR v žádném případě, v Evropě možná chrono24 nebo DE či UK. Navrhuji ebay, nejlépe japonské prodejce, případně triumvirát Higuchi - Chino watch - Seiya

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ověřený obchod na Orient z Německa se širokým výběrem http://www.orientuhren.de. Ceny mají velmi dobré, ale posílají hodinky bez krabičky, pokud by jsi ji chtěl musíš ji v rámci objednávky za pár euro navíc přikoupit.

no to sice ano, ale Orient Star tam mají asi 5 modelů, z toho 2 momentálně nedostupné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsících...

Právě koukám na nabídku clockshop.ru(viz můj dotaz na tento obchod v příslušném vlákně)a valím oči-mají tam asi kompletní sortiment včetně všech verzí Tri Starů které mají alespoň pro mne sympatických 38 mm.Kdo shání a neví zatím přesně co najde tam jistě inspiraci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týká Orientů Rusové mají větší výběr.Zaujal mě ten obchod proto že mají velký výběr 3 STARů navíc označených jako novinka v sortimentu-nevím sice proč když jsou to modely vyráběné desítky let ale je mi sympatické že na rozdíl od jiných prodejců myslí i na lidi s odlišným v kusem či menší paprčou.Na dotaz v recenzích se nikdo neozval tak zkusím objednat u nich na blind a dám vědět jak to dopadlo+případně foto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týká Orientů Rusové mají větší výběr.Zaujal mě ten obchod proto že mají velký výběr 3 STARů navíc označených jako novinka v sortimentu-nevím sice proč když jsou to modely vyráběné desítky let ale je mi sympatické že na rozdíl od jiných prodejců myslí i na lidi s odlišným v kusem či menší paprčou.Na dotaz v recenzích se nikdo neozval tak zkusím objednat u nich na blind a dám vědět jak to dopadlo+případně foto.

 

Taky mě překvapuje, že se jako novinky a nové zboží objevují víceméně vintážní modely... 

Jen škoda, že ten ruský web je v ruštině a ceny jsou spíš průměr, než nějaká cenová bomba... ale dej vědět, jak to dopadlo, protože ten výběr tam mají neskutečný a je to možná lepší volba, než shánět starší modely ojeté někde na aukru.

 

Jinak cenově zajímavý obchod, bohužel ne e-shop jsem objevil v Budapešti. Aktuální nabídku mají na webu. Nějaké Orient Stary mají také, ale hlavně mají zajímavé ceny u základnějších Orientů. Bohužel jen osobně. Ale nová Maka za 2800,- jsou zajímavý argument udělat si výlet nebo zajížďku třeba cestou do Chorvatska.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...