Přejít na obsah

Kožené řemínky a kde je koupit


Doporučené příspěvky

Musel jsem prostě založit toto fórum, protože po zkušenostech se sháněním kvalitního koženého řemínku jsem zažil fakt strašné situace. Nikde nic nemají a prodavačky mi příjdou uplně mimo. Pokud někdo narazíte na zajímavý odkaz na netu, kde mají slušné řemínky nebo tahy dejte sem odkaz pro ostatní. Já sháním černý 22mm s pojistkou proti rozepnutí a bez šance. Prodám nový hnědý 22mm imitace croco za 500kč. Moc pěkný. Foto dodám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 46
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Musel jsem prostě založit toto fórum, protože po zkušenostech se sháněním kvalitního koženého řemínku jsem zažil fakt strašné situace. Nikde nic nemají a prodavačky mi příjdou uplně mimo. Pokud někdo narazíte na zajímavý odkaz na netu, kde mají slušné řemínky nebo tahy dejte sem odkaz pro ostatní. Já sháním černý 22mm s pojistkou proti rozepnutí a bez šance. Prodám nový hnědý 22mm imitace croco za 500kč. Moc pěkný. Foto dodám.

Co se týče pásku tak pokud pominu ruční výrobu (viz sekce koupím) tak jednoznačně Hirch.

Některé pásky od Hisrche mají v paláci Flora - v řízení a pak v prvním patře a dále v pasáži Alfa na hlavním nádraží a pak i v Koscom na Na poříčí 30 anebo případně někteří členové fóra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hirsche mi nabízeli v La Boutique Suisse na Pařížský, takovej krámek s Audemars Piguetama a Jaege-LeCoultre :-) Akorát že já potřebuju prodlouženou dýlku a z katalogu se mi vybírat nechtělo...

 

Ten obchod doporučuju. Moc příjemný lidi (hlavně ta paní).

Ono pokud zrovna nechceš jeden z nejvíce prodávaných modelů tak se katalogu nevyhneš. To už je lepšíchrono.cz nebo Kubson.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak na Floře jsem dnes byl a dole v krámě s názvem Planeo byla zrvavá uplně mimo,že chci jen řemínek, když tam má plný regály Casio a měli tam prd. Nahoře v 1. patře neměli vůbec nic prý čekají na zboží. Takže 22mm výsledek zatím 0.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak na Floře jsem dnes byl a dole v krámě s názvem Planeo byla zrvavá uplně mimo,že chci jen řemínek, když tam má plný regály Casio a měli tam prd. Nahoře v 1. patře neměli vůbec nic prý čekají na zboží. Takže 22mm výsledek zatím 0.

Aha ...:-) ja tam predevcirem v Planeo kupoval Hirsche Modenu (18mm) a pred 14ti dny jsem kupoval 19 modenu v prvnim patre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...