Jump to content

Recommended Posts

• Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Dobrých zpráv a lidí, kterým je možné věřit, ubývá, proto si Jeromima hýčkejme  :clap:

A navíc! Abych koupil hodinky, který nepotřebuji, který "bych si přeci nikdy nekoupil" a to jen proto, jak jsou profi připravený a prezentovaný, to chce Mistra  :notworthy:  

Děkuji!

• 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Zase se mi podarilo z Jarka neco vytahnout, ale beru to tak, ze jsem mu usetril psani inzeratu :D

Dik za obchod a kdykoliv znova. Uz konecne dohanim Marcuse?

• 3 weeks later...

Slušností a fair play člověk nejdál dojde, to bude platit vždycky v jakkykoliv době a Jará je toho absolutním důkazem.

Naprostá spokojenost a velké díky!

Taky koukám, že jsem Jardovi zapomněl přidat hodnocení. Co říct? Fajn chlap, na kterého je spoleh a člověk mu může věřit. A tento pozitivní lidský profil se odráží i při obchodování s ním, tudíž vše perfektní a kdykoliv to rád zopakuji. Díky.

já taky zapomněl, tak napravuji, obchodů bylo víc a všechny naprosto bez chyby, díky a doporučuji

určitě zopakujeme, páč mám prst na spoušti

Jarda mi dělal servis na pár kousků a musím říct, že absolutní spokojenost, férové jednání, rychlost, kvalita, atd. No, ještě že ho tu máme.

• 2 weeks later...

Jardovi bych chtel podekovat nejen za obchod, trebaze slo o zalezitost za par kacek, ale hlavne za jeho ochotu a pomoc, nekolikrat jsem ho totiz otravoval a zadal o radu. Jeho nadani, vedomosti a zlaty ruce mu jen tise zavidim  :angel: 

Frajer!  :flex: