Přejít na obsah

Co je to "Incablock"


Doporučené příspěvky

Mám ještě dotaz ohledně kalibru 96 použitého v leteckých PRIM. Na stránkách prim je uvedeno: cituji... "Podobné (až na číselník takřka identické) hodinky se v té době měly vyrábět pro zákazníka v Holandsku, kam se následně vyvezlo 2000 ks hodinek se shodným strojkem. Vazba na tuto zakázku umožnila využít stejné dodávky wolframového materiálu (z Číny), který byl podmínkou pro funkčnost rotoru strojku.

 

Co je v leteckých prim jiné než u běžného kalibru 96. Je to taky INCABLOCK nebo něco jiného ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ó děkuji... ale že jsem takový všetečka. Chápu že incablokem je vybaven kalibr 96, tak jak uvádí PRIM v přehledu kalibrů. Trošku mi není jasné proč nápis "incabloc" je napsaný na ciferníku pouze "diplomatů" měl by tedy být uveden na všech hodinkách s kalibrem 64,66,69,70,72,73,74,77,80,96,97. Letecké prim tedy asi disponují uložením rotoru v kluzných wolframových pouzdrech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je voda na můj mlýn - mám totiž ne renovaci u Primu jedny letecké, proto jsem tak zvědavý. Kde se tedy dočtu, jaký je rozdíl mezi Incabloc a novějším KIF ( který je lepší ? ) . Aha , Incabloc se tedy na ciferníku uváděl ale KIF už ne ...

Incabloc zní tak učeně, proto se to psalo na ciferník. KIF pozpátku moc důvěry nevzbuzuje biggrin.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je voda na můj mlýn - mám totiž ne renovaci u Primu jedny letecké, proto jsem tak zvědavý. Kde se tedy dočtu, jaký je rozdíl mezi Incabloc a novějším KIF ( který je lepší ? ) . Aha , Incabloc se tedy na ciferníku uváděl ale KIF už ne ...

Incabloc zní tak učeně, proto se to psalo na ciferník. KIF pozpátku moc důvěry nevzbuzuje biggrin.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...