Přejít na obsah

Perrelet Peripheral Double Rotor


Doporučené příspěvky

  • po 4 týdnech...

Gratuluji  :) !!!

 

 

Diky moc Romane :)

 

Takze su uz nepredajne? Gratulujem :)

Diky!

Vzdycky byly neprodejne, hodinky v zasade neprodavam. V zivote jsem prodal zatim jenom dvoje a to proto, ze jsem hned od zacatku citil, ze je nebudu mit naporad. Jedny byly rusky, co jsem kupoval z druhe nebo treti ruky a druhy byly novozelandsky, u kterych mi vadila miyota, ktera nebyla schopna pohanet vterinovku plynule. Jinak mam vsechny svoje hodinky rad a ke kazdym se vaze nejaky pribeh nebo vzpominka. Proto nehodlam zadne prodat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Já vím, ani není co říct na obranu, to byl fakt přesný zásah :) Ovšem z té dvojky bych stejně sáhnul po Perrelet, nejsou ještě tolik "okoukané" a ten double rotor je prostě neskutečná pecka, to se snad niky neokouká. Od Perreletu se mi toho líbí spoustu, na jednu stranu je to skoro až kýč, ale mě se to líbí, nic jiného tomu není podobné a to je na nich snad úplně nejlepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Já vím, ani není co říct na obranu, to byl fakt přesný zásah :) Ovšem z té dvojky bych stejně sáhnul po Perrelet, nejsou ještě tolik "okoukané" a ten double rotor je prostě neskutečná pecka, to se snad niky neokouká. Od Perreletu se mi toho líbí spoustu, na jednu stranu je to skoro až kýč, ale mě se to líbí, nic jiného tomu není podobné a to je na nich snad úplně nejlepší.

 

Mas recht, to se neokouka. Obcas se pristihnu jak na ne cumim a rikam si "hergot ty jsou krasny".. :-)

post-1684-0-93784800-1428105529_thumb.jpg

 

 

Nedávno jsem na tohle vlákno narazil a od té doby musím na ty Perrelety pořád myslet... Asi to budou moje příští hodinky...  :tongue_ss:  Ještě se zbavit těch současných...

 

Běda ti, jestli na živo nebudou tak pěkné jako na těch tvých fotkách!!!  ;)

 

Fotky stoji za prd, v realu jsou mnohem lepsi. Hlavne venku na slunicku!

Tak az ti budou rikat pane, priloz do tohodle vlakna :-)

post-1684-0-01866400-1428105536_thumb.jpg

post-1684-0-11765100-1428105544_thumb.jpg

 

 

Upraveno uživatelem Topkan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam je uz od uterka, ale porad nebylo svetlo, ktere si ty hodinky na fotku zaslouzi :)

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Parada, obrovska gratulace!

Nahaz sem vic fotek, at vidime rozdily mezi obema variantami..

At ti delaji dlooouho radost :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...