Přejít na obsah

nejpanskehodinky.cz


Honza2013

Doporučené příspěvky

Osobne mi vadi nabidka Parnisu, takze za me palec dolu. Jsem na tyhle blaboly alergicky:

 

Mechanické strojky používané v hodinkách PARNIS

V hodinkách naleznete nejmodernější mechanické strojky firmy SEA-GULL v kvalitě AAA, stejné strojky používá také třeba firma INGERSOLL - jedny z nejvíce populárních značek kvalitní provinience s mechnickými strojky. Popsáno naposledy v časopeise Hodinky a šperky číslo 2/2012 strana 24.

 

 

Více zde: http://www.nejpanskehodinky.cz/hodinky-podle-znacek/parnis-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, má tady někdo prosím zkušenosti s nejpanskehodinky.cz? Přemýšlím, že bych si u nich vzal Seika 5. Díky moc za reakce a přeji hezký den. ;)

a máš nějaký zvláštní důvod dát za hodinky s pořizovací cenou necelé 2.000 Kč o tisícovku více?

 

http://www.watchspree.com.sg/shop/index.php/seiko-1/seiko-men-s/seiko-5-auto-1/seiko-men-5-automatic-watch-snkh63-snkh63k-snkh63k1.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupoval jsem u nich cca 2 hodinky, několik pásků ( řemenů i tahů ) a pár dalších maličkostí. Naprostá spokojenost, super komunikace, mohu doporučit.

já též, i proto jsem to chlapcovi poradil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opevovani znackek podvrzeneho luxusu povazuju za neeticke jednani vuci zakaznikovi, a me osobne to staci k rozhodnuti si v takovem shopu nic nekupovat. 

 

a to jsi byl uvedomely pionyr odjakziva?

 

ano, parnis kopiruje, ale to dela mimo radu dalsich i invicta, u ktere se nad tim tady nikdo nepozastavuje... a sea-gully (ackoliv bych si to na ruku nedal) nejsou uplne spatne kalibry...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a to jsi byl uvedomely pionyr odjakziva?

 

ano, parnis kopiruje, ale to dela mimo radu dalsich i invicta, u ktere se nad tim tady nikdo nepozastavuje... a sea-gully (ackoliv bych si to na ruku nedal) nejsou uplne spatne kalibry...

 

Práveže sa pozastavujem(e) :-)....ale dostanem(e) tak maximálne "kapky"...a množstvo kecov :-)))

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • po měsících...

to co jsem si objednal to dodali,

to že nakoupí číňany za 70usd a prodávají za 4000kč, to se dá snést,

myslel jsem si že tím jejich ziskem si kompenzují servis, ale není tomu tak. když objednáš a zaplatíš, tak dosnaneš co jsi si objednal,

ale ejhle,

když budeš reklamovat, náhle je všechno tvoje chyba. dokonce i to, když ti vybledne "vysoce kvalitní japonský ciferníček" :eek: :giljotiini:

zkrátka jsou to jedni z mnoha překupníků čínských hodinek.

jednou jsem to zkusil, další pokus už nebudu riskovat.

nejsem na tom tak dobře abych si mohl dovolit opakovat svoji hloupost i na druhý pokus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • po 3 týdnech...

Koupil jsem zde lunetu na PS2, deklarovanou jako original Elton a podle vseho opravdu tomu tak je. Komunikace a odeslani okamzite. Takze za mne spokojenost.

Jen tedy cena byla "malicko" vyssi, na druhou stranu mozna diky tomu ji jeste maji. 

Pozn.: v tuto chvili Elton lunety na PS2 nema a podle kuolarnich zprav nebudou jeste minimalne pul roku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...