Přejít na obsah

nejpanskehodinky.cz


Honza2013

Doporučené příspěvky

  • po měsících...

Koupil jsem si tam Amfibie - Oranžový potapěč. Naprostá spokojenost, telefonoval jsem s majitelem a byl velmi vstřícný a zodpověděl i řadu dotazů. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Od pana majitele jsem první hodinky (Omegy) pořídil někdy začátkem léta 2009, to jeho obchod ještě nefungoval a nabízel na aukru, od té doby jsme se opět potkali až zase letos, kdy jsem od něho bral tři kousky (dvě přestavby kapesních Omeg do ocelových náramkových pouzder + 1x Unitas.) Přístup vždy velmi ochotný a vstřícný, reklamaci jsem zatím žádnou řešit nemusel. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
  • po měsíci...

Tak názor.Za prvé se to musí líbit hlavně Tobě.A bylo by vhodné mít na ně i zápěstí.

 

Vlastním rovněž takovou přestavbu,nikoliv od nich,ale zakoupeny zde na fóru a musím říct,že jsou super.Průměr 48 mm,výška přes 10 mm.Velký-přehledný ciferník s římskými číslicemi.Průhled na stroj vyrobený v roce 1880.Je to prostě nádhera.A  ten zvuk :wub: Krásně hlasitě tikají.

Určitě bych se toho nebál.

Upraveno uživatelem mlsoun1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Snažil jsem se do obchodu nejpanskehodinky.cz napsat mejlový dotaz, posléze jsem volal a žádná odezva. Recenze tady nic moc, může mi ještě někdo aktuálně s pomocí, jestli to je opravdu solidní obchodník?

 

Upraveno uživatelem berdych
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi bych neměl problém si od vyučeného zahradníka koupit mrkev nebo rajčata. Osobně ale nevidím jediný důvod, proč si od něj kupovat hodinky. Už za ty prasárny, které dělá s Primkama, bych své peníze raději utratil u někoho jiného.

BTW, pokud Ti zdejší komentáře nestačí, a máš potřebu se i nadále ptát, myslím, že Ti není pomoci .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
V 10. 6. 2021 v 12:16, berdych napsal:

Snažil jsem se do obchodu nejpanskehodinky.cz napsat mejlový dotaz, posléze jsem volal a žádná odezva. Recenze tady nic moc, může mi ještě někdo aktuálně s pomocí, jestli to je opravdu solidní obchodník?

 

Jestli je to ještě aktuální...

Pokud se jedná o nákup hodinek, které žádný jiný obchodník v ČR nemá a nebojíš se, že bude problém třeba s uplatněním záruky nebo vrácením zboží ve 14 denní lhůtě, tak ostatní riziko je asi malé, ale neplatil bych to předem. Nákupu řemenů, tahu a jiných drobností bych se taky moc nebál.

S pánem jsem onehdy komunikoval mailem a odezva byla celkem rychlá, nicméně nakonec jsem tam nic nekoupil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
V 28. 6. 2021 v 10:28, tombas napsal:

Jestli je to ještě aktuální...

Pokud se jedná o nákup hodinek, které žádný jiný obchodník v ČR nemá a nebojíš se, že bude problém třeba s uplatněním záruky nebo vrácením zboží ve 14 denní lhůtě, tak ostatní riziko je asi malé, ale neplatil bych to předem. Nákupu řemenů, tahu a jiných drobností bych se taky moc nebál.

S pánem jsem onehdy komunikoval mailem a odezva byla celkem rychlá, nicméně nakonec jsem tam nic nekoupil.

 Hezký den ve spolek ,

kupoval sem tam loni na podzim Amfibie a musím říci , že bez problémů .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Včera jsem poslal dotaz na Ambifie. Je škoda, že nedokáží vysvětlit parametry, které sami uvádějí na svém e-shopu. (btw klasicky vyskakovací bublina, zeptejte se, rádi Vám poradíme...) Tváří se jako odborníci: tu akryl u jednoho typu, tu polykarbonát u druhého. Když se zeptám, jak to je, tak odpověď byla, že všechna sklíčka jsou plastová. Tomu rozumím, ale nic mi to neřekne... U typu 090914 maj fotky s meshem i plechovým tahem v popisku "Ocelový plech, případně mesh, podle dodávek výrobce". Tak se ptám, co mají nyní k dispozici - odpověď žádná. Tak asi překvapení...
Závěr: Pro mě jsou hodinky ekvivalentem mj. i nějakého smyslu pro pořádek. O tom mě tento e-shop nepřesvědčil. A tím, že prodávají hodinky za 4890, když výrobce je i s dopravou do ČR doručí za 2490, tím mě teda neoslovili vůbec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...