Přejít na obsah

Řada SEAMASTER - foto porovnání


sashator

Doporučené příspěvky

Tak mám za sebou přímořskou dovolenou s PO a jenom jsem se utvrdil v jedné věci- těm hodinkám prostě nejvíce sluší šero!!! Na přímém slunci vynikají AT a do značné míry i SMP (díky vlnkám), ale jakmile začne slunce zapadat PO oboje převálcují- lesklé ručky a indexy v kombinaci s lumi a k tomu v mém případě ještě oranžová luneta působí v určitých úhlech prostě fantasticky. Zkrátka se čím dál víc utvrzuji, že ač jsou v určitých ohledech všechny velice podobné, těch drobných rozlišností je tolik, že by se asi vyplatilo  takové kombo mít nastálo. Bohužel to je ale asi utopie... důvody určitě nemusím vysvětlovat  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Zdravím všechny příznivce, když už tu byla řeč o seamasterech (2250) i jejich ciferníku, který je pouze tištěný, zajímalo by mě, co si členové fora myslí o možné modifikaci, která je ve světě poměrně běžná. Tedy o výměně jinak identických indexů za profilované (originálně byl tento ciferník montovaný do 2230). Na fotkách jsou patrné hodinky s originálními ciferníky (2250 - celé černé, 2230 - stříbrné)

post-23853-0-57504600-1379271227_thumb.jpg

post-23853-0-12297200-1379271248_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a zde modifikace 2250 s vyměněným plastickým ciferníkem z 2230, na snímku je vyměněna i vteřinová ručička, což nepovažuji za podstatné

Zdravím všechny příznivce, když už tu byla řeč o seamasterech (2250) i jejich ciferníku, který je pouze tištěný, zajímalo by mě, co si členové fora myslí o možné modifikaci, která je ve světě poměrně běžná. Tedy o výměně jinak identických indexů za profilované (originálně byl tento ciferník montovaný do 2230). Na fotkách jsou patrné hodinky s originálními ciferníky (2250 - celé černé, 2230 - stříbrné)

 

post-23853-0-45379800-1379271424_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že je taková obměna esteticky zvedne, tištění ciferník vypadá poněkud lacině. I když uznávám, jde vpodsatě o určité znehodnocení, ovšem snadno vratné. Ideálně nechat si původní ciferníček schovaný v případě ev. prodeje (ale kdo z nás by se svých definitivnich hodinek vzdaval, že.. :-)

 

Možná má někdo jiný názor a považuje to vpodstatě za prasečinku.. i když.. je to přeci jen stroječek.

a zde modifikace 2250 s vyměněným plastickým ciferníkem z 2230, na snímku je vyměněna i vteřinová ručička, což nepovažuji za podstatné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele mně se to líbí moc, tu vterinovku bych teda nechal origo, ale ten plastickej cifr je skvělej...jen na to sebrat odvahu, už to prostě nebude originál a to by mi asi vadilo, a věř mi že naživo ani ten tistenej lacině nevypadá

 

Edit- mala oprava- jedna se o model 2254...a když si projdes omega sekci, tak se to tu uz resilo

Upraveno uživatelem sashator
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

otázka je, jestli by mi to vyměnili ve značkovém servise.. nebo je to proti jejich obchodní politice, čert taky ví, jestli by ten cifernicek vůbec byly schopný ještě objednat a zřejmě by se to i pěkně prodražilo

 

Hele mně se to líbí moc, tu vterinovku bych teda nechal origo, ale ten plastickej cifr je skvělej...jen na to sebrat odvahu, už to prostě nebude originál a to by mi asi vadilo, a věř mi že naživo ani ten tistenej lacině nevypadá

Edit- mala oprava- jedna se o model 2254...a když si projdes omega sekci, tak se to tu uz resilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle mod uz se tu resil, to si pamatuju, pac jsem to tema sam zakladal pred lety:) Takze tohle bych rekl je pleveleni nepatricneho vlakna, nekdo by to mohl presunout do puvodniho tematu. U AD Omega ti to neudelaji, a pokud ano, nedostanes na to nejspis zaruku. Musis koupit dily u Ofrei v US a dta to k nekomu sikovnemu, ale nic na tom neni. cilso dilu u Ofrei :OME-DIAL-1120-#6

puvodni temata s timto modem:

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/36622-omega-smp-300-black-tuning/?hl=%2B2254+%2Bmod&do=findComment&comment=561004
http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/53275-omega-seamaster-professional-tuning/?hl=%2B2254+%2Bmod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

otázka je, jestli by mi to vyměnili ve značkovém servise.. nebo je to proti jejich obchodní politice, čert taky ví, jestli by ten cifernicek vůbec byly schopný ještě objednat a zřejmě by se to i pěkně prodražilo

 

Mě to ve značkovém servise udělali (u Dušáka).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...