Jump to content

Sraz DSPBCh

Guest Kamil
 Share

Recommended Posts

Ad humidory: předběžně anoncuji, že můj nový humidor fachá jako o život, takže během týdne bude za přátelskou cenu 5 kilokorun českých k prodeji takřka fungl nové toto:

253_0.JPG

• Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To by bylo pro Jane ideální, na rozjezd :lol2:

Tsss, za chvíli by mi byl malej.. :cool02:

Nebudu pokoušet strážný anděly...těch neřestí je za poslední měsíc až přespříliš :evil:

Guest maxigabrielg

Tsss, za chvíli by mi byl malej.. :cool02:

Nebudu pokoušet strážný anděly...těch neřestí je za poslední měsíc až přespříliš :evil:

hmmmm, nejake detaily?!

urcite   ,  ked novy si cenia na 270 EUR  :death:     :photo:

Lorde, co se ti na tom nelíbí? Ani ne půl roku starý humidor, jehož cena včetně dopravy dělá 8525,- Kč prodávat za 5000???

Bert:

neeee v pohode   .. ja si robil srandu ze co to je za pratelskou cenu  5 kilo         vecsinou 5 kilo  vravim na 500  a 5 litrov  5000     ,  tak za  5 kilo to neni pratelska cena   ale mega pratelska cena   :lol2:

ja vim ze ten humidor original v nemecku neni nijak lacny ale zase viem jak som predaval  svoje humidory ze kazdy by chcel len cim lacnejsie a jak to je uz nad 1000  tak uz to skoro nikto nechce  ....    ale uprimne  ani sa nedivim  ...  po dvoch rokoch skusenostiach a skladovani  prdim na  nejaky luxusny humidor a mam  vlastnu predstavu a ideu co a jak de skladovat aby doutniky boli v perfektnej kondicii   :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Edited by Lord*