Přejít na obsah

skywatches.com.sg


kaliw124

Doporučené příspěvky

Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda-li máte někdo zkušenost s výše zmíněným shopem. Našel jsem nějaké zkušenosti ze zahraničí, ale byly staršího data (a pokud se nepletu i s jinou adresou + i přes ebay a s jiným účtem prodejce :bangin:.  Proč by to šlo jednoduše.) že hodinky přijdou v jiné krabičce by mi tak moc nevadilo. Libí se mi tam cena. Při špatné zkušenosti, bych to přežil, ale proč se nezeptat. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 214
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Skvělé! Ještě poprosím o referenci, co jste brali za poštu? Free, ne-e, je tam trackovatelná za 5 babek a pak nějaká super quick za 50 babek, tak mě láká ta obyč trackovatelná. Došly Vám hodinky rovnou, či si je odchitili kuli dph?. Díky, pomohli jste mi. :guitar:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skvělé! Ještě poprosím o referenci, co jste brali za poštu? Free, ne-e, je tam trackovatelná za 5 babek a pak nějaká super quick za 50 babek, tak mě láká ta obyč trackovatelná. Došly Vám hodinky rovnou, či si je odchitili kuli dph?. Díky, pomohli jste mi. :guitar:

nebál bych se i free pošty, ale trackovatelnou za 5 nic nepokazíš. Bylo to bez dph, ale s průchodem celnicí bez následků

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Kupoval jsem si tam Seika pětky vloni k Vánocům, připlatil jsem si 5 USD za origo krabičku a nechal poslat obyč poštou zdarma. Dorazily do 2 týdnů, vše bez problému. Deklarovali tam cenu cca. 25 USD (z vlastní vůle, já to po nich nechtěl) = na poště to nechali projít bez DPH.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po měsících...

V prosinci jsem u nich nakoupil také, dotázal jsem na dobu dodání a rovnou mi napsali, že to bude 2-3 týdny, což se potvrdilo. Národním poštám to holt trvá déle, než klasickým kurýrům, ale za mě spokojenost se shopem. Hodinky vyexpedovali za 6hod. od objednávky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte někdy další zkušenost se Skywatches ? Zatím 24 dní a status na české poště vidím furt Odeslání zásilky do ČR. Je to normální ? Hodinky mi před tím přišly do 14 dní...

Jak to vypadá s tou ztracenou záslikou, jak jsi psal v Seiko vlákně? Co na to prodejce? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...