Přejít na obsah

skywatches.com.sg


kaliw124

Doporučené příspěvky

Máte někdy další zkušenost se Skywatches ? Zatím 24 dní a status na české poště vidím furt Odeslání zásilky do ČR. Je to normální ? Hodinky mi před tím přišly do 14 dní...

Ahoj

Tak jsem Tě trumfnul = u mne je to už 26 dní, co mi napsali že jsou hodinky v poště a NIC. Sledovací číslo je pouze na DVĚ VĚCI :-)). Teď jsem "tam" posílal už druhý mail a začínám být lehce nervózní. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 214
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uff :-(((( tak jsem myslel jak jsem na tom špatně. A vlastně jsem na tom nejlíp - mě posílali 20.1.

 Až tak mi nevadí že to trvá takhle dlouho (kdyby měli v shopu napsáno že to "půjde" 30-60dní podle počasí ....) ale mají tam psáno 11-15dní.

 Na poštu bych to nesváděl, já používám poštu cca 100-150krát za rok a všechno funguje. Třeba i sledovací číslo balíku, který "tady" je na nic.

 Ještě mi neodpověděli na poslední mail, který jsem posílal včera večer a tak ještě počkám s :-)) konečným soudem. Ale vypadá to ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, s tím odesláním do ČR to není až tak horké. Ptal jsem se na Ruzyni a tam mi bylo řečeno že balík neopustil Singapur, že tam chybí arrival destination. Česká pošta i Singapore post hlásí že to bylo odesláno do ČR. Hnus fialový...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem jim napsal ještě jeden mail = i když to vypadá, že to mají na praku! U mě už ztratili veškerou důvěru! 

 Stát se může samozřejmě všechno, to jistě.

ALE takováhle komunikace, že sice "jako" odpovídají ALE nic :-)))) nesdělí!

  Ten nefunkční "Tracking" je jenom třešnička.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

řemínky, která jsem objednával z ebaye (GuangZhou, Čína) druhý den po hodinkách, už mám od včerejška doma, bohužel jak to tak vypadá, asi zůstane jen u těch řemínků...

 

jakým způsobem budete dál postupovat? ještě jsem v rezervě, ale už teď to vypadá na žádost o vrácení peněz přes Paypal (je nějaké časové omezení do kdy žádat?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...