Přejít na obsah

skywatches.com.sg


kaliw124

Doporučené příspěvky

Je to jednoduché. Doporučená pošta je všude na světě (i v ČR) rozdělená na dva druhy

- Prioritaire - letecká, poměrně rychlá pošta, kdy zásilku jde poměrně přesně sledovat (šlo to kdysi i líp :()

- obyčejná doporučená zásilka - pozemní, nebo lodní doprava zásilky, kdy zásilka ve sledování nejde sledovat. Status, že zásilka byla odeslaná do země určení, je to poslední, co člověk na pár týdnů uvidí. Zásilka zmizí někde v pytli, který má na sobě velkou ceduli Europe. Až přijede do prvního Evropského přístavu, tak ten pytel otevřou a vytáhnou z něj menší pytle, na kterých jsou nálepky se zemí určení. Až do ní pytel vlaky a auty dorazí, tak se konečně zásilka zase objeví a člověk ji uvidí ve sledování.

 

A to je celé tajemství pánové ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 214
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Možná je to úplně stejné, jako tady u nás. Kdybych ve 3/4 případů neupozornil pošťačku, že tam má nalepit nálepku Prioritaire, tak by ji tam nenalepila. Naučil jsem se, když mi kupující hlásil, že mu zásilka dorazila až po 5-6 týdnech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

28/1 objednáno, dnes doručeno, edit. bez cla

 

pěkně zabaleno, celkově spokojen, za mne doporučuji

 

(i když po předchozí špatné zkušenosti z mywatcheshub jsem neměl zrovna dobrý pocit při čekání na doručení)

Upraveno uživatelem xpap
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník LukeD

Objednal jsem si tah na Monstra. Zvolil jsem poštovné gratis. Odesláno 29. ledna. Přesně jak psal JaRooN, dlouho bylo v rámci trackingu ticho po pěšině. Teprve 17. února se objevilo "Převzetí zásilky vyměňovací poštou" a 19. února, tj. 21 dnů poté byl balíček doručen. Přes 120 prošel naštěstí bez povšimnutí, takže bez platby DPH a dalšího zbytečného zdržení. Suma sumárum, spokojenost nejvyšší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...