Přejít na obsah

skywatches.com.sg


kaliw124

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 214
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...

Perfektní obchod. Rychlé dodání do týdne. Záruka na hodinky Seiko od nich je skutečně platná i v ČR - reklamoval jsem Seika nakoupená na Skywatches u Koscomu a bez jediného problému. I přes to, že píší, že řady prospex nedodávají do EU, tak bez problémů dodali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Ahoj, pridavam pozitivni zkusenost, 27/4 objednano, 4/5 hodinky na ruce, vse v poradku a bez prutahu. Bez krabicky, vc. manualu a vyplnene warranty card. Mozna by to mohlo byt trosku lepe zabalene, krabicka byla hodne promackla, ale vse se zda byt v poradku. Super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...

Ahoj,

 

koupil jsem si hodinky Seiko 5 Sports Mens Automatic Watch SNZG13J1 ze skywatches.com.sg.

Objednáno 4.7. a na ruce 12.7.. Objednal jsem to v základním balení a všechno naprosto na jedničku.

Udělal jsem pár fotek z unboxingu. 

http://imgur.com/a/BLwlL

Můžu jenom doporučit :)

Upraveno uživatelem Lumca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak nechápu některé ceny, skx007k2 - 176 usd, skx007j - 275 usd..stejné hodinky. 

Když něco nakupuji, tak je dobré vědět, co nakupuji. Googli, studuj a pak se divit nebudeš. "J" znamená "japonskou" verzi hodinek, "K" znamená že hodinky nebyly vyrobeny z japonských součástek, ani nebyly pod finální kontrolou Japonců. "J" verze je dražší, i když rozdíl třeba v kvalitě nebyl prokázán.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Takze 17.7. objednano, 27.7. dorazilo. Bez zdrzeni.

 

Jenom porad nechapu - "K" na jubilee 176$, na oysteru 275$ a jeste jednou na oysteru za 289$...jak je tohle mozny?

No, žádná velká věda to není: jedny jsou na jubilee tahu, který je obecně lacinější než oyster tah, druhé jsou na solid oysteru a další na klasickém oyster tahu (liší se v systému vytlačování pinů).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...