Přejít na obsah

skywatches.com.sg


kaliw124

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 214
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To jste si nechali posílat s příplatkem a s krabičkou? Mně vždycky chodí klasicky mail s trackingem, a nikdy přes Německo, ale je pravda, že já jsem je vždycky bral jako free shipping.

Jo já bral s krabičkou.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

podelím sa aj ja o skúsenosť: hodinky objednané s krabičkou 22.1.2020 na Českú adresu. Prišli 31.1.2020, takže za mňa absolútna spokojnosť. A ako bonus prišli taktiež bez doplatku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

pridám svoju skúsenosť ...od objednania po doručenie celkovo 7 dní. Dodanie na Slovensko bolo len v dvoch možnostiach, a to buď s krabičkou alebo bez, obe expres (platba cez paypal). Prišlo to cez DHL, čize aj s poplatkom štátu a prepravcovi za vybavenie.

Objednával som seiko skx a ako to asi už u tejto kategórie seiko býva zvykom, tak armovák jemne mimo os, ale zas nič dramatické (holt smola).

Celkovo u mňa skôr prevládajú negatívne emócie (píšem v deň doručenia), ale čo už narobím keď sa už u nás "naživo" nedajú kúpiť ...možno si zvyknem :-)   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Tak musím potvrdit výše uvedené stesky na rychlost doručení. 2.6. objednáno, 5.6. balíček opusti Singapore (DHL), potom 19 dní nic, 24.6 dorazil do Frankfurtu a od té doby zase nic. Normálně by mi to tak nevadilo, ale je to dárek pro dceru k maturitě a tu absolvovala s úspěchem před 10 dny. No, snad to dopadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak po velikých peripetiích je balíček uvolněn z celního řízení a snad konečně dorazí. Objednával jsem mockrát, vždy bez komplikací a výpalného, teď asi kvůli koroně neskutečně dlouhá doba doručení do republiky. Potom anabáze tady, dva dny dokládání spousty věcí (nesmyslných a nelogických) na celní řízení, takže pro mne asi poslední nákup hodinek ze zahraničí tímto způsobem. Já vím, že za to nemůže obchod, tak jen takový povzdech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

 

V 8. 7. 2020 v 21:51, karel hb napsal:

Tak po velikých peripetiích je balíček uvolněn z celního řízení a snad konečně dorazí. Objednával jsem mockrát, vždy bez komplikací a výpalného, teď asi kvůli koroně neskutečně dlouhá doba doručení do republiky. Potom anabáze tady, dva dny dokládání spousty věcí (nesmyslných a nelogických) na celní řízení, takže pro mne asi poslední nákup hodinek ze zahraničí tímto způsobem. Já vím, že za to nemůže obchod, tak jen takový povzdech.

Zdravím, to mě tedy moc nepotěšilo. Chtěl bych SKX007J a rozhoduji se mezi Chrono24 (Singapur) / Skywatches / CreationWatches a vypadá to, že je to z bláta pod okap. Někdo nějaké tipy, kde je největší šance vyhnout se celnímu řízení? A pokud by mě to postihlo, jak se prosím aktuálně pohybují poplatky? DPH je jasné (21 %), ale co CLO? Někde jsem četl, že cca dalších 15 %. Sedí to? Předem díky za rady!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Že zaplatím DPH a výpalné za celní řízení jsem nějak předem rozdýchal. DHLko šlapalo. Objednáš, napíšou ti "máte v přepravě zásilku, nějak se k ní postavte", dodáš dokumenty už během přepravy, on-line zaplatíš poplatky a balík máš doma. To funguje. Jen prostě ten jejich poplatek by mohl být menší.

Co se týká samotného skywatches, po objednávce včetně zabezpečeného boxu s placenou dopravou Expres hodili krabici do pytle a odeslali. A to je ten problém, hodili jen originál hodinkovou krabici do do DHL žlutého pytle, nezabalili jak deklarují na webu bublinky a další věci, takže došlo k jistému poškození během přepravy. Nic, co bych nepřekousl, ale je to škoda. Samotné hodinky uvnitř krabice měly silnější folii kolem pouzdra a sklíčka a ještě to bylo přetaženo bublinkami. 

V Po odpoledne objednáno, ve Čt dopoledne doručeno. Kvůli balení zkušenost rozpačitá. V podstatě to bylo nejodfláknutější balení, co mi kdy od nás i ze světa přišlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, sodekcz napsal:

Že zaplatím DPH a výpalné za celní řízení jsem nějak předem rozdýchal. DHLko šlapalo. Objednáš, napíšou ti "máte v přepravě zásilku, nějak se k ní postavte", dodáš dokumenty už během přepravy, on-line zaplatíš poplatky a balík máš doma. To funguje. Jen prostě ten jejich poplatek by mohl být menší.

Co se týká samotného skywatches, po objednávce včetně zabezpečeného boxu s placenou dopravou Expres hodili krabici do pytle a odeslali. A to je ten problém, hodili jen originál hodinkovou krabici do do DHL žlutého pytle, nezabalili jak deklarují na webu bublinky a další věci, takže došlo k jistému poškození během přepravy. Nic, co bych nepřekousl, ale je to škoda. Samotné hodinky uvnitř krabice měly silnější folii kolem pouzdra a sklíčka a ještě to bylo přetaženo bublinkami. 

V Po odpoledne objednáno, ve Čt dopoledne doručeno. Kvůli balení zkušenost rozpačitá. V podstatě to bylo nejodfláknutější balení, co mi kdy od nás i ze světa přišlo.

Hodil bych jim to na hlavu, DHL za ty prachy platíš od toho, aby Ti to doručili OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

To je všechno o lidech. Já objednával Bulovy z USA, šlo to taky DHL Express, ale jen do DE, pak to převzala ČP, takže doručení trvalo měsíc, ale celní řízení bylo jen za 200,-.

Balení bylo jen základní - originál hodinková krabice v kartonové krabičce olepené izolepou. Přišlo to bez jakéhokoliv poškození, ani rožek nebyl ťuknutý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...