Přejít na obsah

Presnosť hodiniek - Android aplikácia


flivver

Doporučené příspěvky

vlakno jsem tady na to nenasel, ale chci se ujistit - vsechny aplikace na mereni presnosti hodinek pro iOS jsou placeny, zejo?

Já používám WatchCheck a ten je zadarmo ale ten je pro Android, teď mi to došlo........

Upraveno uživatelem hirsch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
  • po měsíci...

Celkem nová aplikace pro android Watch Accuracy Meter. Po měsíci testování se zdá, že celkem slušně ( orientačně), přes mikrofon, změří přesnost chodu strojku (odkaz - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.watchaccuracymeter.app).

Upraveno uživatelem ToSeD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super! Díky moc za tip na tuhle apku. Včera jsem si s tím docela vyhrál. Nejspolehlivějšího měření se docílí tak, telefon mikrofonem položím na hodinky, anebo držím v jedné ruce telefon, ve druhé hodinky a přitlačím k sobě v různých polohách. Takže i natáčením této dvojice během měření lze vidět chod v různých pozicích jakoby online. Jestli se nemýlím, tak to funguje na principu vibrografu. Co je super, tak to taky přesvědčivě ukáže, jak je ten strojek kvalitní, nejen přesnost, ale vyladěnost chodu a tak, dle rozptylu bodů. Překvapivě velký rozdíl je třeba mezi orientím kalibrem v mako a kalibrem v orient starech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...