Přejít na obsah

Presnosť hodiniek - Android aplikácia


flivver

Doporučené příspěvky

HTC Desire C

Ze stránky Settings se dostanu jenom stiskem tlačítka zpět, jinou možnost jsem nenašel. A tím se všechno smaže.

 

Podľa reportov od Googlu si jediný s týmto telefónom, takže skúsme toto:

Poprosím,

- naštartuj aplikáciu

- choď priamo do nastavení, nevytváraj nový profil

- zmeň iba typ ciferníku napríklad na malú sekundovku + zmeň jazyk na nejaký iný

- tlačítkom Zpět sa vráť viackrát, až do korektného ukončenia aplikácie

- naštartuj aplikáciu znovu. Zachovali sa nastavenia, alebo zmizli?

 

Prípadne SZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podľa reportov od Googlu si jediný s týmto telefónom, takže skúsme toto:

Poprosím,

- naštartuj aplikáciu

- choď priamo do nastavení, nevytváraj nový profil

- zmeň iba typ ciferníku napríklad na malú sek..dovku + zmeň jazyk na nejaký iný

- tlačítkom Zpět sa vráť viackrát, až do korektného ukončenia aplikácie

- naštartuj aplikáciu znovu. Zachovali sa nastavenia, alebo zmizli?

 

Prípadne SZ

Koukejme, co Google nevykecá.

Nemá mě rád, zkoušel jsem to podle popisu, nic si nepamatuje. I zapnutí a vypnutí telefonu jsem udělal.

Jdu za šéfem, ať mi koupí nový telefon.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukejme, co Google nevykecá.

Nemá mě rád, zkoušel jsem to podle popisu, nic si nepamatuje. I zapnutí a vypnutí telefonu jsem udělal.

Jdu za šéfem, ať mi koupí nový telefon.

 

Google vykecá iba typy telefónov, krajinu, používaný jazyk, počty inštalácií. Všetko anonymne. Aj v prípade pádu aplikácie, ak user pošle crash report, je to anonymné.

Vyzerá, že u tvojho mobilu je nejakým spôsobom na úrovni systému bloknuté zapisovanie do adresára aplikácie, kam sa ukladajú nastavenia a namerané údaje. Predpokladám, že ani tie si napamätá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Google vykecá iba typy telefónov, krajinu, používaný jazyk, počty inštalácií. Všetko anonymne. Aj v prípade pádu aplikácie, ak user pošle crash report, je to anonymné.

Vyzerá, že u tvojho mobilu je nejakým spôsobom na úrovni systému bloknuté zapisovanie do adresára aplikácie, kam sa ukladajú nastavenia a namerané údaje. Predpokladám, že ani tie si napamätá.

Tohle říká správce aplikací o aplikaci Watch Accuracy 1.3.1

 

Tato aplikace má přístup k následujícím funkcím telefonu:

 

Úložiště - změna/smazání obsahu karty SD

Síťová komunikace - plný přístup k internetu

Řízení hardwaru - pořizování fotografií a videí.

 

Po odinstalování a novém nainstalování pořád stejné.

Upraveno uživatelem VS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rád by som ako dôsledok hodnotenia aplikácie na markete upozornil na dôležitú vec, aj keď som to už spomínal.

 

Zo strany používateľa došlo k drobnému nepochopeniu funkcionality programu. Program NEROZPOZNÁVA čas na fotke. Fotka slúži iba ako podklad, aby bolo možné stanoviť čas fotenia a umožniť presne nastaviť ovládacie prvky. Už hneď po odfotení program nabáda v hornej časti k nastaveniu ovládacích prvkov a následnému uloženiu údajov. To, že farebné ovládacie prvky približne sedia s časom na ciferníku je dané tým, že ich nastavujeme do času, kedy bolo foto urobené, aby user nemusel v optimálnom prípade točiť so všetkým, čo je na obrazovke :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Google Nexus S:

Error: Bitmap exceeds VM Budget při pořízení fotky, a ta se neuloží :-)

 

Poprosím poslať Crash log, ak to mobil ponúka. Iba tak vieme niečo zistiť.

 

Inak som na market pred chvíľou dal update, umožňuje export dát vo forme CSV súboru, čo je obyčajný textový súbor s hodnotami. Otvoriť ho vie aj Excel, ale aj obyčajný Notepad. Export je vo forme emailu, samozrejme to má aj výhody, aj nevýhody :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Instaloval jsem posledni verzi a stale nefunguje ostreni ani vypnuti zvuku (htc desire z).. nevim jestli se na tom jeste pracuje nebo uz ne..

 

Sent from my HTC using Tapatalk

 

Je mi ľúto, sú asi tri zariadenia, kde tie problémy jednoducho nevieme odstrániť, keďže ich nemáme k dispozícii. Ďalší vývoj bude doslova vo voľných chvíľach,

 

Len tak mimochodom, používa niekto export do csv cez email? Nemáme k tomu žiadnu spätnú väzbu, či to bola rozumná funkcia, alebo nie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Instaloval jsem posledni verzi a stale nefunguje ostreni ani vypnuti zvuku (htc desire z).. nevim jestli se na tom jeste pracuje nebo uz ne..

 

 

Sent from my HTC using Tapatalk

 

Je mi ľúto, sú asi tri zariadenia, kde tie problémy jednoducho nevieme odstrániť, keďže ich nemáme k dispozícii. Ďalší vývoj bude doslova vo voľných chvíľach,

 

Len tak mimochodom, používa niekto export do csv cez email? Nemáme k tomu žiadnu spätnú väzbu, či to bola rozumná funkcia, alebo nie.

 

Ok,diky za info i snahu, kdybyste to vyresili, tak to rad zas vyzkousim..

 

Sent from my HTC using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

So sashatorom som to vybavil cez SZ.

 

Aplikácia má cez 500 inštalácií, dokonca to ľudia aj používajú, chýba však akákoľvek spätná väzba. Ani sťažnosti, ani pochvaly :) S ovládaním nebudeme robiť nič zásadného, ale je niečo, čo by ste chceli napríklad do aplikácie doplniť?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě by se po změření líbilo, aby se mi ukázala aktuální celková odchylka. Že by tam byla ta aktuální odchylka od posledního měření, průměrná odchylka za den a aktuální celková odchylka...

 

OK. Už sme sa bavili s kolegom, že k záznamom pridáme detaily.

Zabudol som reagovať aj na tvoj predchádzajúci post. Vyhýbame sa zobrazovaniu odchýlok od skutočného času. Je neuveriteľné, koľkých ľudí to zvádza k názoru, že to je to čo meriame. Aplikácia pritom meria presnosť strojčeka, je jej vlastne jedno, koľko je hodín. Reálny čas je použitý iba ako etalón.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...