Přejít na obsah

Kam na dovolenou - tipy


Doporučené příspěvky

Tulum je super. Pekny plaze a jsou tam i maysky pamatky v dochazkovej vzdalnosti. My teda bydleli v nejakych slaměných chatrčích (asi dve noci), ale najdes tam urco pohodlnejsi ubytka. Moc rad na to vzpominam. Vecer u baru s margaritou a vyhledem na uzasnej karibik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zkusím přidat něco obyčejnějšího dle aktuální zkušenosti. V Chorvatsku jsem nebyl asi 11 let, tak jsem usoudil, že bych tomu zas mohl dát šanci. Hledal jsem klidný místo na dovolenou s dětma. Na doporučení kolegy jsme vyrazili do Žuljany (viz např. zde http://www.chorvatsko.cz/jidal/zuljana.html ) a totální spokojenost. Parádní koupání, pláž asi 30m od apartmánu, vlastní zastřešený sezení u pláže, to vše za velmi přiznivý peníz. Ačkoli se obvykle nikam moc nevracím v touze poznat další místa, tak tady pravděpodobně udělám výjimku. Jinak - každej má priority jinak - pro mě bonus v absenci diskoték a barů či animátorů a jinejch hrůz.

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Kolegové, kamarádi ? plánuju s ženou další zimní cestu do teplých krajin a jedno z míst, které jsme si vyhlédli a chtěli cestou navšívit je pacifické souostroví Palau ? ráj vrakového potápění, ostrovy plné artefaktů japonsko americké IIWW. Nebyli jste tam náhodou někdo ?

 

:)

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

hosi, poradte. hledam vanocni dovolenou a nejak se nemuzu rozhoupat. moznosti je zatim nekolik:

 

a ) nikam nejezdit a koupit si dalsi rolexy

b ) egypt nebo kanary a a koupit si trebas becka

c ) thajsko-phuket

d ) havaj

e ) miami

f ) karibik-tam dyztak raci mensi vostrovy

 

MLE, SEZ uz sem byl, mauricius ma vetsinou vo vanocich nic moc pocasi, na Bali leje, pokud vim. musim se ridit skolnima prazdninama, takze nejaky 19.12. az 03.01. , rad bych si koupil letenky zvlast, ubytovani zvlast.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za poslední tři roky jsem byl na několika ostrovech v Thajsku. Peukert je moc komerční, hodně Rusů, večer budeš v restauraci poslouchat jejich hudbu.. Tak jsem raději při dalších návštěvách vybral jiný ostrov ( Koh Tao anebo Koh nang yuan )

 

Mě letos láká Karibik, a když dobře vybereš destinaci, tak narazíš v cz celní zóně na RLX Shop :-)

Upraveno uživatelem dabelM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hosi, poradte. hledam vanocni dovolenou a nejak se nemuzu rozhoupat. moznosti je zatim nekolik:

 

a ) nikam nejezdit a koupit si dalsi rolexy

b ) egypt nebo kanary a a koupit si trebas becka

c ) thajsko-phuket

d ) havaj

e ) miami

f ) karibik-tam dyztak raci mensi vostrovy

 

MLE, SEZ uz sem byl, mauricius ma vetsinou vo vanocich nic moc pocasi, na Bali leje, pokud vim. musim se ridit skolnima prazdninama, takze nejaky 19.12. az 03.01. , rad bych si koupil letenky zvlast, ubytovani zvlast.  

 

 Kuba

Upraveno uživatelem Ondrej71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Kuba

Kuba je fajn, ale být zavřený celou dobu v resortu je na prd. A cestovat na blind s dětmi moc dobře nepůjde....co by tam jedli??

Já bych se rozhodoval mezi Kanáry+hodinky/ karibik....

 

EDIT: nebo nahradit Thajsko Vietnamem..

Upraveno uživatelem Tondaa73
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...