Přejít na obsah

Kam na dovolenou - tipy


Doporučené příspěvky

Děkuji všem třem za vyčerpávající odpovědi. 

Před PQ máme pár dní Saigon, po PQ zase několik dní Bangkok, takže na PQ je naše představa, že zrelaxujeme, odpočineme si od města, pojezdíme to křížem krážem na skútru a budeme do sebe tlačit horem spodem místní street food/sea food...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, byli jste někdo v Indonésii, Barmě nebo na Filipínách ? 

 

Já jsem chtěl jet letos opět na Srí Lanku, protože mi to přijde jako nejlepší destinace na světě, ale CML rozhodlo, že se pojede jinam a vypadly mě z toho tyto 3 destinace. Nejvíc nás zajímají památky, příroda, jídlo .... pěkné koupání je plus, ale ne nutnost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, ten PQ byl fajn, Singapur mne bavil, Japonsko také...Thajsko před 25 lety...do Kambodže bych jel kiidně hned zítra.... :)

Nechtěl jsem, abych vyzněl tak negativně...miluji místní kuchyni a vstřícnost lidí na vesnicích...jen ta nenažranost, co jde ruku v ruce s množstvím turistů mi vadí. 

Projel jsem toho dost, ale jezdím bez CK, a jak mne to někde nebaví, posouvám se dál.

Asi bych neměl publikovat své názory tak stručně...

Upraveno uživatelem Tondaa73
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, byli jste někdo v Indonésii, Barmě nebo na Filipínách ? 

 

Já jsem chtěl jet letos opět na Srí Lanku, protože mi to přijde jako nejlepší destinace na světě, ale CML rozhodlo, že se pojede jinam a vypadly mě z toho tyto 3 destinace. Nejvíc nás zajímají památky, příroda, jídlo .... pěkné koupání je plus, ale ne nutnost. 

 

Barma je u mňa zatiaľ jednička v JV Ázii. Asi by som ale doporučil s cestovkou, určite Bagan, jazero Inle, Yangon. Čo sa týka jedla, originál barmské jedlo nie je žiadny zázrak, sú tam ale aj čínske reštaurácie, šmrncnuté thajskou kuchyňou.

 

Išlo nás asi 16 ľudí malým busom, zastavovali sme aj v malých dedinkách, strašne fajn krajina a milí ľudia.

 

post-957-0-16696800-1451908942_thumb.jpg post-957-0-57846200-1451908942_thumb.jpg post-957-0-92320500-1451908942_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, byli jste někdo v Indonésii, Barmě nebo na Filipínách ? 

 

Já jsem chtěl jet letos opět na Srí Lanku, protože mi to přijde jako nejlepší destinace na světě, ale CML rozhodlo, že se pojede jinam a vypadly mě z toho tyto 3 destinace. Nejvíc nás zajímají památky, příroda, jídlo .... pěkné koupání je plus, ale ne nutnost. 

Já jsem byl v Indonésii 2 roky pracovně a za sebe doporučuji. Ideálně Bali + Lombok (na Jávě i Kalimantanu je taky pár pěkných míst, ale poměrně daleko od sebe) - v případě zájmu rád pošlu podrobnosti. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamarád tramp si plánuje za dva roky zvládnout Cape Wrath Trail po skotský Vysočině a nabídl mi, že bychom mohli spolu. Já teda chodím rád, ale jsem dost na vážkách, tři sta kiláků je přece jen hrubec.

 

zase 300km za dva roky, to je pohodička ;)

Upraveno uživatelem pebe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem 2013 na Bali, 2014 Filipíny 26dní, Palawan.. dneska jsem se vrátil opět z Filipín (Palawan, Bohol, Samar) a rozhodně mnohem lepší než Bali.. (krajina, moře, lidi, jídlo)..

 

Filipíny doporučuju. 

Chlapi, byli jste někdo v Indonésii, Barmě nebo na Filipínách ? 

 

Já jsem chtěl jet letos opět na Srí Lanku, protože mi to přijde jako nejlepší destinace na světě, ale CML rozhodlo, že se pojede jinam a vypadly mě z toho tyto 3 destinace. Nejvíc nás zajímají památky, příroda, jídlo .... pěkné koupání je plus, ale ne nutnost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Letěl jsem do Manily, potom na malý ostrov Coron Coron, tam šnorchlování (spousta vraků lodí z II.), potom http://taophilippines.com/ sest dni na replice historicke plachetnice, denne snorchlovani, opustene ostrovy, super jidlo, vecer rum.. tou lodi prijedes do El Nido, což je island hopping ráj, tam jsem byl taky asi osm dní a na soukromem ostrove http://dospalmas.com.ph/ vsude koraly.. supr

Super, díky. Co je tam tak nejlepšího k vidění ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mne musím říct, ze velký sen je Cortina d'Ampezzo. Oproti ostatním strediskum ve fr it a Rakousku si od toho slibuji ten nádech starého střediska a nějakého jiného ducha hor :-) jinak vyzkoušel jsem obři střediska ve Francii, malé v Rakousku i it, ale tohle bych rad prubnul. Byl uz někdo v Cortině? Doporučí? Nebo naopak vyvrati mi muj sen?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...