Přejít na obsah

Kam na dovolenou - tipy


Doporučené příspěvky

Jojo prosinec. Jde mi o to, že mám volno a chci někam vypadnout. A jelikož s sebou budu mít dceru 1,5r, tak potřebuju něco, kde bude fajn ubytování, bude kam jít, svézt ji na saních když bude sníh a možnost apod. věci..Vídeň je taky fajn, ale malé dítě to ve městě moc bavit nebude..

 

Salcburk je dobrý nápad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hledám tip na nějaký fajn hotýlek na (prodloužený) víkendový pobyt v rámci ČR, nejlépe asi jih/západ Čech, ale je to vlastně jedno. Ideálně s možností objednat wellness/relax víkend s nějakým tím požitkem/zážitkem :) Hotel je jedno jestli moderna nebo zámecký styl, důležitá je kvalita služeb, pohodlí a něco na koukání v okolí. Koukal jsem po slevomatech a ikdyž nabídka vypadá zajímavě a má někdy skoro plné hodnoceni (4,7/5*), přesto ze zkušeností ex-návštěvníků je tam dycky nějaký zádrhel - čistota pokulhává (ne tu sem magor), jídlo na houno (kulinárium :D ), nic tam kolem neni (tak co tam), personál škatulkující slevomat-návštěvníky, apod. Proto bych se rád dotázal, zda jste tu někdo ku své spokojenosti absolvoval pobyt v tomto duchu nebo máte na něco takového doporučení?

 

Pojedem poprvé od narození miniMaxe asi jen sami se ženou, proto bychom si to rádi užili bez starostí. Jsme zaměřením uni, takže se rádi projdem po okolí, vylezem na nejbližší kopec, skouknem muzeum nebo se postřílíme na paintballu ; prostě nás neurazí skoro nic, co je něčím zajímavé. Když do toho bude možné zakomponovat něco s autama (oba jsme autaři), hodinkama (...meh), jídlem (repete) nebo třeba koňma (žena občas jezdí), tím líp.

Doporučím ti hotel Vista v Dolní Moravě. Bobovka, tůry, stezka v korunách, lanovka pro ubytované zdarma (v létě), single track(nebo jak se to píše), wellnes, bazén, dětský koutek, čistota, solidní výběr jídla, lanové centrum,  prostě všechno. jezdím tam každý rok min.3x. V říjnu valím zase. Téměř samota, klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HDS1200 + MAXEL

souhlas s Vistou...výborný..i my tam jezdíme a spokojenost nadmíru...(lanovka je zadarmo pro ubytované i v říjnu). Horší bude zda tam seženeš místo - mají dost plno.. Já mám konec října zabookovaný už přes měsíc

Upraveno uživatelem tenge
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HDS1200 + MAXEL

souhlas s Vistou...výborný..i my tam jezdíme a spokojenost nadmíru...(lanovka je zadarmo pro ubytované i v říjnu). Horší bude zda tam seženeš místo - mají dost plno.. Já mám konec října zabookovaný už přes měsíc

Já od května,  to se potkáme, podruhý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tedy uvádět u Visty vlastnost "téměř samota" je definice oxymoronu :) Rozumím rozvoji turismu a všem věcem okolo, ale od doby postavení toho monstra na Slaměnce (kde byla vidět celá Morava i bez "stezky") jsme tam nebyli, a to jsem Vistu otvíral a poté tam pobýval tak každý třetí měsíc... Nebudu zastírat, že mimo mi připadají i ceny, začínalo se na pěti tisících za pobyt s polopenzí pátek-neděle, všechno kolem included...

 

Ale rozhodně jim to klape, takže moje nespokojenost vlastníky jistě netrápí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju všem za doporučení a zkušenosti.

 

Oba zmíněné hotely vypadaj sqvjele, jen Herálec už je cenově trochu jinde, víkend pro dva vyjde na dvacku.

Takže prozatim to vypadá na hotel Vista a asi vezmem i miniMaxe, resp. bude to souboj voucherů Family HIT vs. Gurmán :)

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tedy uvádět u Visty vlastnost "téměř samota" je definice oxymoronu :) Rozumím rozvoji turismu a všem věcem okolo, ale od doby postavení toho monstra na Slaměnce (kde byla vidět celá Morava i bez "stezky") jsme tam nebyli, a to jsem Vistu otvíral a poté tam pobýval tak každý třetí měsíc... Nebudu zastírat, že mimo mi připadají i ceny, začínalo se na pěti tisících za pobyt s polopenzí pátek-neděle, všechno kolem included...

 

Ale rozhodně jim to klape, takže moje nespokojenost vlastníky jistě netrápí :)

Myslel jsem samotu, co se tyce zastavby, lidi samozrejme jsou, hejna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Ahoj,

prosím vás máte někdo zkušenost s "Kanárama" např. Lanzarote, přelom prosinec - leden? Většinou píšou, že je tam v lednu kolem 20C a pak se v různých diskuzích dočtu, že tam je 27C. Jde mi o to jestli to má vůbec smysl v tomhle termínu abych nevyhodil peníze z okna. Moc děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj

zeptám se tu zcetovatelejsich byl někdo na Barbadosu leden únor ? díval jsem se ze je to hrozne malej ostrůvek ale nedovedu si tam představit moc tam byt treba 5-8 snu v kuse :-( a vzhledem k tomu ze je to pozváni tak nemůžu po tejdnu říct ze pojedu domu :-) tak se ptám co je tam k viděni ?

Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

prosím vás máte někdo zkušenost s "Kanárama" např. Lanzarote, přelom prosinec - leden? Většinou píšou, že je tam v lednu kolem 20C a pak se v různých diskuzích dočtu, že tam je 27C. Jde mi o to jestli to má vůbec smysl v tomhle termínu abych nevyhodil peníze z okna. Moc děkuji.

hele, kanary v zime sou sazka do loterie. muzes mit 20 a muzes mit 27, je to kazdej rok jinak..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kam byste jeli v létě lehce mimo sezónu (začátek června, září) s malejma dětma (4 a 2,5) k moři? Chceme Evropu, letecky, all inclusive, 4*+, čím menší hotel tím líp. Zatím jsme s dětma jezdili jen po Čechách a mimo sami, ale už chtějí taky moře. Koukáme na Malorku, Řecko. Mimo Evropu snad jen Dubaj, ale tam bude vedro a zastřelej nás, když budou kluci bez plavek:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...