Přejít na obsah

Kam na dovolenou - tipy


Doporučené příspěvky

Přesně tak, máme pokoj v te levé části, jak jsou mezi vystouplými dřevěnými balkony 4 betonové, tak jsme ve 4. patře nalevo u toho dřevěného balkonu. :-) Výhled nádherný, vidíme krásně i na Tenerife a Pico del Teide.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jste v Maspalomas ne? Tam jsme se byli koupat dneska a pecka. More he tady fakt nadherne vyhrate. Jezdime den i v březnu je to je jina ledárna. Já mám šestiletou dceru a na ni ty vlny uż byly moc velké a měla strach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak on je zase z toho hotelu nádherný výhleda. Něco za něco. Ta pláž je obklopená kolem dokola skálou a pokud tu chtěli něco postavit, tak to ani jinak nešlo. Tohle je fotka přímo z pláže - hned za ní je prostě skála.

 

post-15353-0-30090200-1474924015_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejný výhled mi posílala kámoška, je tam na nějaký firemní akci

 

Čechů je tady dost a zrovna včera vedle nás na pláži ležely 4 Češky. :)  

Dnes jsme byli celý den v Palmitos parku a angličtina pro to má nádherné slovo... overpriced a tohle teda bylo opravdu strongly overpriced. Jako pivo 7?, hnusná pizza margarita 13?, nějakej šitovej nanuk 3,5?, steak 21?.... nemám problém tohle zaplatit za jídlo, které je dobré, ale za jídlo v kvalitě horší fastfoodu... no taky jsem jim to omlátil o hlavu a steak jsem vrátil a pizzu jen kvůli dceři ne. :-D Ono už to vstupné 30? za zoo, které má člověk za hodinu v pohodě projité... Loroparku to nesahá ani po kolena. Ale na druhou stranu to šou s exotickými a dravými ptáky byla totální pecka a za to to stálo. :)  Na Tenerife jdeme do Loroparku během dovolené pokaždé alespoň 3x (celkem jsem tam byl tak 20x), v Palmitos Parku jsme byli jednou a určitě naposled.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trasu z hotelu na pláž bych tipoval A3

 

A3? To jako v Audi A3 jestli dobře chápu? My tu máme Peugeota 2008, docela příjemné překvapení, má najeto jen 2800 km, od Hertze za 125? na 9 dní s veškerým pojištěním... ty ceny za půjčení auta tady moc nechápu... a to dá za půlku půjčit tak pětileté auto u Goldcar nebo Autoreisen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak

Čechů je tady dost a zrovna včera vedle nás na pláži ležely 4 Češky. :)  

Dnes jsme byli celý den v Palmitos parku a angličtina pro to má nádherné slovo... overpriced a tohle teda bylo opravdu strongly overpriced. Jako pivo 7?, hnusná pizza margarita 13?, nějakej šitovej nanuk 3,5?, steak 21?.... nemám problém tohle zaplatit za jídlo, které je dobré, ale za jídlo v kvalitě horší fastfoodu... no taky jsem jim to omlátil o hlavu a steak jsem vrátil a pizzu jen kvůli dceři ne. :-D Ono už to vstupné 30? za zoo, které má člověk za hodinu v pohodě projité... Loroparku to nesahá ani po kolena. Ale na druhou stranu to šou s exotickými a dravými ptáky byla totální pecka a za to to stálo. :)  Na Tenerife jdeme do Loroparku během dovolené pokaždé alespoň 3x (celkem jsem tam byl tak 20x), v Palmitos Parku jsme byli jednou a určitě naposled.

No jo no, tak už to tam nějak doklepeš :-) Á ty jsi byl opravdu v Loroparku 20x? Řekl bych, aspoň z mých zkušeností, že je pomalu načase chlapíku letět o pár tisíc km dál...:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A3? To jako v Audi A3 jestli dobře chápu? My tu máme Peugeota 2008, docela příjemné překvapení, má najeto jen 2800 km, od Hertze za 125? na 9 dní s veškerým pojištěním... ty ceny za půjčení auta tady moc nechápu... a to dá za půlku půjčit tak pětileté auto u Goldcar nebo Autoreisen

 

http://www.horolezeckametodika.cz/horolezectvi/horolezectvi-a-sport/klasifikace-obtiznosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak

No jo no, tak už to tam nějak doklepeš :-) Á ty jsi byl opravdu v Loroparku 20x? Řekl bych, aspoň z mých zkušeností, že je pomalu načase chlapíku letět o pár tisíc km dál...:-)

 

Cestujeme s šestiletou dcerou a 10 hodin v letadle je smrt pro mě, natož co chudák ona. Uż těch pět hodin na kanáry je pro mě aż moc a zabít dva dny života jen kvůli tomu, abych letěl někam dál pro mě prostě není. Dcera to neocení už vůbec, pro ni je vrchol všeho Loropark. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...