Přejít na obsah

Kam na dovolenou - tipy


Doporučené příspěvky

Zdravím vospolok páni,

 

idem na pár dní do Prahy a chcel by som od Vás poradiť kam sa poriadne najesť (niečo klasické české, nejaká hospoda + pivko) a niekam na kávu ? ďakujem vopred   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, letime zase do Dubaje. Zminujete Ras Khaimach, mate konkretni tipy na plaze? Potrebuju, aby to bylo pekny, par plazi jsem videl a celkem zklamani. My vzdycky taxikem na kite beach, ale uz me to dost nudi a tentokrat pujcuju auto, tak bych se nekam podival dal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte. Máme booknutu svadobnú cestu na Zanzibar. Bol tam niekto pls? Ak nejaké tipy rady veľmi by som uvítal (pekna plaz,atrakcie,co sa oplati a moze doniest ). Prenajat auto,moto?Ideme na prelome 30.5.-12.6. Ubytko riešime cez booking.čom.

Upraveno uživatelem gerhard
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Loni jsem dal na doporučení Bellse a jel s dětmi na Rhodos do Porto Angeli. Bylo to super a děcka na to rády vzpomínají. A taky mi naznačili, že bych se měl po něčem rozhlédnout i pro letošek. Blue Style už tento resort nenabízí. Vy, co máte děti, máte nějaký tip na all inclusive resort s programem pro děti věk 6-10, tak, aby si i fotr mohl odfrknout? Nejlépe někde po Evropě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Loni se dětem (6 a 4) líbilo v Zoraida v Roquetas del Mar, hlavně kvůli atrakcím v bazénu.

 

http://www.eveniahotels.com/zoraidabeachresort

 

Ještě lepší to pro ně bylo předloni v Ali Bey Resort, ale to je Turecko.

 

http://www.alibey.com/tr/club/

Upraveno uživatelem Donuts
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud Ti nejsou cizí vodní sporty, tak Vassiliki Lefkáda, to byla taky velká paráda. Pěkná dlouhá hlavní pláž, pozvolný vstup do vody a každou hodinku lodní taxi na krásné zapadnuté pláže mimo centrum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proto jsem psal, že se to hodí pro lidi co mají rádi kitesurfing, windsurging atd. Fouká tam od cca 9:30 do odpoledne snad každý den. Na vedlejších plážích je ten vítr víc v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...