Přejít na obsah

Kam na dovolenou - tipy


Doporučené příspěvky

Máš haldu řeckých ostrovů a to zcela pustých, kde turismus ještě není tak profláklý, dolet do tří hodin :-) Sám ale přesně nevím o které jde, nějáké informace zcela jistě najdeš na na internetu. Nedávno jsem o nich viděl dokument a vypadalo to tam velmi zajímavě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem trošku zoufalej z hledání, nasměrujete mě někdo prosím?

 

moře (teplé moře, balt s 19 stupni v létě není teplé moře)

bez letovisek  = bez lidí

2 max. 2,5 hodiny letadlem (a to jsem se musel extra snažit abych polovičku přemluvil k souhlasu s tím že vleze do letadla)

 

prostě ne takto, tohle by mě zabilo:

attachicon.gifm1.jpg

 

ale ve špičce nějak takto:

attachicon.gifm2.jpg

 

existuje něco takového vůbec?

 

 

Máš haldu řeckých ostrovů a to zcela pustých, kde turismus ještě není tak profláklý, dolet do tří hodin :-) Sám ale přesně nevím o které jde, nějáké informace zcela jistě najdeš na na internetu. Nedávno jsem o nich viděl dokument a vypadalo to tam velmi zajímavě...

Pravda....tak před hoďkou jsem byl na kávě s kamarádem řekem, a dovolil jsem si do debaty nahodit Tvůj požadavek.

Shodli jsme se na tom, že nejlepší by byla kombinace menší ostrov a auto na výjezdy na pláže mimo střediska...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, zkusím prozkoumat to Řecko, náhodou třeba na španělském pobřeží se něco takového nenajde?

Foto co jsem dával nahoře k dotazu je z hezkého místa v Mexickém zálivu, žádné hotely, žádné resorty, jen domy na pronájem, ale takhle daleko ji prostě do letadla nedostanu. Když jsme bydleli na východním pobřeží us tak to šlo, to se dalo letět na floridu na prodloužený víkend, ale z evropy už prej nee.

 

Co Černé moře, někde jsem tady zahlídnul fotky pokud se nepletu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jesli ses v letadle tri hodiny, nebo vosum je uplne fuk. Ja vim, vysvetluje se to tezko.

Pokud Cerne more, hledej od Burgasu smerem dolu. Hezke bydleni je v Sozopolu, krasne mesto a kde se vsude i super najite. Pujcit si auto a jezdit dolu do mensich mestecek, plaze tam budou volnejsi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste to hodim sem, snad to neva... Mame v planu udelat si s pritelkyni tak na 2-3 tydny road trip po Italii...muzu vas poprosit o doporuceni, kam se podivat? :) ani jeden to tam moc nezname...klidne jenom nazvy, si to kdyz tak vygooglim... diky moc :)

 

Z těchto kusých informací ti nikdo určitě neporadí, asi je vhodné říci, jakým prostředkem chceš jet, co tě více zajímá (příroda, památky atd.), jaký rozpočet atd. Hlavní turistické taháky jsou ale i tak v Itálii snad obecně známé a je to pouze o tom podívat se na mapu a pospojovat je do rozumné trasy.

 

Obecně počítej, že pokud pojedete v srpnu, tak bude všude miliarda lidí a šílené horko, je to snad nejhorší čas pro návštěvu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem trošku zoufalej z hledání, nasměrujete mě někdo prosím?

 

moře (teplé moře, balt s 19 stupni v létě není teplé moře)

bez letovisek  = bez lidí

2 max. 2,5 hodiny letadlem (a to jsem se musel extra snažit abych polovičku přemluvil k souhlasu s tím že vleze do letadla)

 

 

playa del muro..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hledám tip na klidné a malebné místo v ČR na první polovinu srpna. Hotel, nebo penzion, čistota, chutná kuchyně, normální ceny... zajímá nás spíš příroda, pokud bude v objektu nějaké wellness (hotel), tak taky dobře, ale není podmínkou. Děkuji, pokud má někdo nějakou hezkou zkušenost.

Upraveno uživatelem Andrew
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hledám tip na klidné a malebné místo v ČR na první polovinu srpna. Hotel, nebo penzion, čistota, chutná kuchyně, normální ceny... zajímá nás spíš příroda, pokud bude v objektu nějaké wellness (hotel), tak taky dobře, ale není podmínkou. Děkuji, pokud má někdo nějakou hezkou zkušenost.

 

http://www.peras.cz/cs

 

byli jsme spokojeni a moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby nevadily kopce, tak s klidným srdcem doporučím  http://www.hoteljan.cz  .

Byl jsem tam 2x, a pojedu i potřetí. Něco jako minivellness (sauna, masáž, jaccuzzi) je v hotelu, a kousek za čárou je aquapark.

Několik akvaparků... Geyer, Marienberg, 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hledám tip na klidné a malebné místo v ČR na první polovinu srpna. Hotel, nebo penzion, čistota, chutná kuchyně, normální ceny... zajímá nás spíš příroda, pokud bude v objektu nějaké wellness (hotel), tak taky dobře, ale není podmínkou. Děkuji, pokud má někdo nějakou hezkou zkušenost.

Několikrát, parádní http://www.seeberg.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...