Přejít na obsah

Kam na dovolenou - tipy


Doporučené příspěvky

Jo, v Blatnici. Toto můžu vřele doporučit:

 

http://www.vinarstvipetratur.cz/

 

Byli jsme vloni, 2 páry, fajn čistý hezký pokoje, večer příjemná degustace se zasvěceným výkladem p. Petratura staršího. 

Upraveno uživatelem ondra.palas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přes koho zamlouváte UAE ubytování? Letěl bych rad s Emirates ale ubytování vzhledem k malému capartovi musím mít zajištěné i s jídlem

 

Diky

A co zkusit Airbnb? Tento rok 2x, a pokud jsi schopen si uvařit, případně spadnout dolů do ulice na jídlo, nemá to chybu. Lokalita Dubai Marina a jsi na pláži i u metra.

Byl jsem i s malým '5 let, a nestěžoval si.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte někdo tip na ubytování v rakouských Alpách (Salzburgsko) - apartmán? Plánujeme už léto. Jedeme dvě rodiny (2×2+1), preferujeme kola,turistiku, pro děcka možnost koupání. Dík za tipy R.

Loni jsme byli dvakrat v St. Wolfgang u Wolfgangsee v penzionu Rudolfshöhe.

Jednou jen se zenou v dubnu, podruhe cela rodina pred vanocemi na adventu.

Renovovany utulny penzion s vyhledem na jezero, skveli a ochotni majitele, super snidane a soucasti restaurace se skvelymi steaky.

Nadherne okoli, spousta mist k navsteve, jezero, hory, lanovky, vlacky, Salzburg kousek...

Mohu jen doporucit.

 

Fotky z webu, ale jinak pokoj a vyhled ktery jsme meli...

post-8128-0-56683800-1509478090_thumb.jpg

post-8128-0-38472600-1509478160_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Murphy97
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové nemáte zkušenost s nějakou cestovkou která se specializuje na Norsko a dělá poznávací turistické zájezdy? Máme příští rok kulatiny svatby tak chci ženu překvapit. Bohužel udám děti jen na 2 týdny, takže mám představu letecky tam, pojezdit top místa s nějakou menší skupinou lidí, zároveň zajištěnou polopenzi a kvalitní ubytování.

Přemýšlel jsem i nad variantou na vlastní pěst, ale nějak se mi to nechce organizovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podívej se na ck Periskope Brno.

 

Díky za tip. Kouknu.

 

Ondro, kdybys nakonec planoval sam, mam peknou mapu a lonely planet pruvodce, rad pujcim:)

Honzo dík. Tohle vybavení mám, postupně jsem ho kupoval ženě. Teď už zbývá jen to dotáhnout do konce. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, cestou na dovolenou jsem si naplánoval 18-ti hodinový stopover v Dubaji(od rána do půlnoci). Nevíte někdo, kolik dubajských kaček(AED) asi budu potřebovat (2 osoby)? Potřebuju jen něco málo na dopravu do centra z letiště  a něco na zub...

Upraveno uživatelem peetrys
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A hlavne to nemeň hneď v tej prvej zmenárni,čo je vo vestibule,keď vyjdeš z colnice,tam ťa zrežu na poplatkoch,hneď za ňou cca 30m je ďalšia,tak žiadnu paniku :)do mesta mozes ist metrom,stanica je vo vestibule letiska

Upraveno uživatelem kuko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vo vestibule letiska je stanica metra jen když přiletíš s Emirates, s ostatními společnostmi je to asi 5 km daleko a ještě po dálnici ;) Jinak já bych si vzal pro tenhle případ raději dolary, jejich měna je na ně navázaná a mají pevnej kurz, to znamená, že pokud jimi budeš platit, přepočítají to vždy stejně. Je taky možný si s taxikářem dohodnout jednorázovou cenu na delší trip, povozí vás po všem zajímavém, všude počká a cena není zase tak hrozná, já platil za 4 lidi a zhruba 6 hodin 80 éček. Nakonec je možný si skrz web zabukovat doprovod, který tam provozují češi, vyzvednou Tě na letišti, jezdí s tebou celý den po těch nejnavštěvovanějších místech, povypráví Ti o všem zajímavém a cena je tuším něco okolo 100 až 150 Euro, bráchovi jsem to takhle zajišťoval, páč neumí kváknout a navíc tam byl s dětma 2 a 5 let, tak to bylo pohodlný.

Ještě doporučuji třeba tuhle stránku 

https://www.rome2rio.com/s/Dubai-Airport-DXB/Dubai-Marina?gclid=EAIaIQobChMI9ISb5IOn1wIVxhbTCh1MIgprEAAYASAAEgLHIPD_BwE

dá se stáhnout i jako aplikace do mobilu, je to aktuální a máš všude na světě přehled o trasách, spojeních, časech a cenách dopravy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

70 AED je jedna cesta, 200 AED Ti na den stačit nebude, nevím kolik vás bude, ale takový základní jídlo, tj sandwich + nápoj od 10 AED, normální jídlo od cca 30 AED/ osoba. Jinak za den toho moc nezvládneš, viděl bych to tak na Burj Khalifa s fontánou, Dubai creek loďkou a něco z Dubai Souk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...