Přejít na obsah

Kam na dovolenou - tipy


Doporučené příspěvky

70 AED je jedna cesta, 200 AED Ti na den stačit nebude, nevím kolik vás bude, ale takový základní jídlo, tj sandwich + nápoj od 10 AED, normální jídlo od cca 30 AED/ osoba. Jinak za den toho moc nezvládneš, viděl bych to tak na Burj Khalifa s fontánou, Dubai creek loďkou a něco z Dubai Souk.

 

Souhlas, taky bych doporučil jet na Dubai Mall, jednak se tam dá najíst, podívat se do obchodů,

od luxusních bot a kabelek po ehm . . .hodinky . . .spousty hodinek, bude ti z toho až zle :D

hned u toho se podíváte na nejvyšší barák světa a fontánu, hned u tý fontány vlezte na tržiště - Souk Al Bahar,

no a víc toho stejně nestihnete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Karlovice poznám, je to tam fakt moc pěkný aj bez Donutila. :-)

Kamarád mi letos chválil toto: https://www.penzionjurasek.cz/

Já přemýšlím, že bych na jaro vyzkoušel tento: http://www.celadenka.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Prosím vážené publikum o radu - potřeboval bych uhradit německé cestovce platbu za dovolenou (neckremann), kdo má nejvýhodnější podmínky pro zahraniční platby?

A nemá náhodou Neckermann účet v čechách? Zkus se jich zeptat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím vážené publikum o radu - potřeboval bych uhradit německé cestovce platbu za dovolenou (neckremann), kdo má nejvýhodnější podmínky pro zahraniční platby?

Zaplať to přes portál europlatba.cz. Stačí převést peníze ze své banky na příslušný účet v Kč a oni zařídí následný převod v EUR: většinou je platba druhý den na zahraničním účtu. Poplatky za to neplatíš žádné, převodní kurz je, myslím, více než přijatelný. Používám k naprosté spokojenosti roky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, kam takhle v létě (červen) s malejma dětma (1 a 3) a další jednou až dvěma rodinama? Nějakej soukromej domeček s bazénkem a dětskym hřištěm. Hlavně koupání. Původně jsem myslel nějaký moře, ale Chorvatsko mi už přijde dost daleko, tam se mi crcat moc nechce, v Alpách bude studená voda, u těch teplejch Korutanskejch jezer prej strašně draho a miliarda lidí.. Je něco třeba v Maďarsku?

 Jak to takhle řešíte? Zase než jet někam tady v Čechách, to už si rovnou můžu lehnout doma na zahradu..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na zkoušku jsem si založil účet u Fortissima a s prvou platbou spokojenost - 50 PLN na polský účet za 309 Kč.

Slibují platby po celé EU za podobných podmínek.

http://www.devizy.cz/

 

 

Zaplať to přes portál europlatba.cz. Stačí převést peníze ze své banky na příslušný účet v Kč a oni zařídí následný převod v EUR: většinou je platba druhý den na zahraničním účtu. Poplatky za to neplatíš žádné, převodní kurz je, myslím, více než přijatelný. Používám k naprosté spokojenosti roky.

 

 

Moc díky, už to lustruju :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Pánové, kam takhle v létě (červen) s malejma dětma (1 a 3) a další jednou až dvěma rodinama? Nějakej soukromej domeček s bazénkem a dětskym hřištěm. Hlavně koupání. Původně jsem myslel nějaký moře, ale Chorvatsko mi už přijde dost daleko, tam se mi crcat moc nechce, v Alpách bude studená voda, u těch teplejch Korutanskejch jezer prej strašně draho a miliarda lidí.. Je něco třeba v Maďarsku?

 Jak to takhle řešíte? Zase než jet někam tady v Čechách, to už si rovnou můžu lehnout doma na zahradu.. :)

celej ten tvuj koncept je na ho/vno ..... děti a rodiny nech doma a vyraž s mámou kamkoli .... uvidíš, že to bude nejlepčí dovolená ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No alpské jezera jsou fakt dražší, ale prima - byli jsme u Wörthersee a Osiachersee (voda OK a možnost vyrazit do hor, kola, hrady...).

 

V Maďarsku jsme byli 2x v Györu a termály fajn (venku i uvnitř), lidí přiměřeně, pěkné historické město, služby velmi slušné a ceny na české úrovni (tj. nižší než v Praze).

 

Za nás spokojenost na obou místech.

Upraveno uživatelem Mareka01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ypo, kdyz ona je s tema detma zatim vetsinou vetsi zabava, nez s mamou.. :)

 

Pokud jsi ještě neviděl, tak doporučuji Neziderské jezero (Neusiedler See), je na hranici Rakousko/Maďarsko, je tam dost mělko, takže voda teplá, spousta kempů i hotelů. Určitě bude kde vybrat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...