Přejít na obsah

Kam na dovolenou - tipy


Doporučené příspěvky

Poradí mi někdo prosím nějaké zajímavé výlety v okolí Liberce?

 

Počítáme s:

- České švýcarsko

- ZOO

- Ještěď

- plavecký bazén Liberec

 

V jakém stavu je Babylon? (od lidí z MB mám info, že je v hodně dezolátním stavu)

 

https://www.turnov.cz/cs/leto-v-turnove/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poradí mi někdo prosím nějaké zajímavé výlety v okolí Liberce?

 

Za mě namátkou:

 - Roimund - nejmenší hradní zřícenina široko daleko (taková zídka v lese, jako recese dobrý)  

 - Sloní kameny

 - Oldřichovské sklály

 - muzeum (rodný dům) Ferdinanda Porscheho ve Vratislavicích

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

 

 

Za mě namátkou:

 - Roimund - nejmenší hradní zřícenina široko daleko (taková zídka v lese, jako recese dobrý)  

 - Sloní kameny

 - Oldřichovské sklály

 - muzeum (rodný dům) Ferdinanda Porscheho ve Vratislavicích

 

Děkuji všem pánové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už měl být v malé rybářské vesnici u Makarské. Naštěstí jsem to přesunul na srpen. Naštěstí proto, že ležím s nechodící sadrou doma. Jsem zvedavej, jestli to odřidim v tom srpnu, ale už se těším

Jedeš do Bratuše. Moc hezká vesnička, ale už tam bývá dost turistů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hotel Club Kastalia - Turecko

Nějaké osobní zkušenosti? Zatím jsem se dočetl dobrých referencí. Bereme to dvě rodiny s dětmi jako last minute a zatím jsme se ničeho lepšího nedopátrali. O víkendu chceme vypadnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

prosím Vás, nemáte někdo osobní zkušenost (nebo reference od důvěryhodného zdroje), jaký je Club Hotel Torre Moresca na Sardinii? Zajímá mě: úroveň all inclusive, kvalita a čistota pokojů, chování personálu, kvalita úklidu pláže a subjektivní celkový dojem. Hledám spíše klidnou oblast a tohle vypadá fajn. Popř. doporučte alternativu na Sardinii (tamní 4* hotely), popř. Řecko s písečnou pláží. Děkuju kolegové...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

prosím Vás, nemáte někdo osobní zkušenost (nebo reference od důvěryhodného zdroje), jaký je Club Hotel Torre Moresca na Sardinii? Zajímá mě: úroveň all inclusive, kvalita a čistota pokojů, chování personálu, kvalita úklidu pláže a subjektivní celkový dojem. Hledám spíše klidnou oblast a tohle vypadá fajn. Popř. doporučte alternativu na Sardinii (tamní 4* hotely), popř. Řecko s písečnou pláží. Děkuju kolegové...

Vseobecne je talianske all inclusive ine ako turecke. Voda, pivo, vino, nealko, ostatne za draho. Po 22:00 este aj ta voda je za peniaze. Vidim tu rozne druhy all inclusive, samozrejme taliani su nadradeni nad zvyskom. Teraz som v marina beach Orosei, inak Sardinia ako ostrov je pekny, zeleny, plaze ciste, voda super, uroven hotelov je kolisava. Personal nic moc, kvoli cudzincom sa nepretrhnu, svojich nosia na rukach. Upraveno uživatelem Harwey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S přítelkyní se chystáme na týden do Krušných Hor (Boží dar). Bereme kola a plánujeme nějakou turistiku + prohlídku dolů v Jáchymově. Je něco, co bychom neměli v okolí vynechat (třeba i na německé straně)? V tomto koutě republiky jsme nikdy nebyli :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Boží Dar je perfektní lokalita. Co určitě nevynechej je bufet na Večerníčkově cestě. Taková plechová pstouška ale naprosto boží koláče na které chodí davy. My se tam vloni chytli skvělé party místních, a ti nás potahali po okolí, sesedli jsme se náhodou hospodě přímo pod radnicí, nevím už jméno. Kuchař nás potom tahal po rašeliništi na sopku...Je to tam vše a všude skvěle znčené, jen si vybrat obtížnost trasy. Jáchymov K.V, Mariánky, Bečov, vše v dosahu. Hory krásné, kůrovec je minul. Jo a je tam kousek nový pivovar. V Daru se taky staví minipivovar ale nevím jak jsou daleko. Klínovec je kousek nebo třeba mořské akvárko v Obru....

A co nás ještě Daráci nučili, je chodit do hospy až po osmé, to už skončí nájezdy němců na večeři. Nic proti nim, jsou v pohodě, jen je jich prostě moc.

Upraveno uživatelem Radimk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý večer všem, asi je to mimo běžné trasy, ale pokud by někdo mohl doporučit cokoliv neturistického (no, přesněji nezmapovaného, turisticky profláklá destinace to furt není) v Uzbekistánu, budu ráda za tipy. Čeká mě trasa Taškent - Samarkand - Buchara - Khiva - Nukus. Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, loni jsem tam planoval jet, takze neco mam doma vypsaneho ale dostanu se k tomu az zacatkem pristiho tydne,

 

z hlavy me napada jen Monyak coz je mestecko u byvaleho Aralskeho jezere. V Nukusu se pripadne i daji zorganizovat vylety k aktualnimu pobrezi jezera vcetne prohlidly byvalych gulagu.

 

a pro uplne dobrodruhy je tam Kantubek, ale tam te asi nikdo nevezme..:)

 

https://www.idnes.cz/xman/styl/kantubek-ostrov-znovuzrozeni-aralsk-7-biologicke-zbrane.A160531_150403_xman-styl_fro

 

dost pomuze projit google mapy, co kde videt

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Segra se mi vrátila po mesični "dovolene" ze Sikandangu (Indonesie) Byla makat v pralese a jeste za to zaplatila :) cca 30 tisic. Neskutečný zažitek prý. Kdyz jsem videl tu nadhernou přirodu tak jsem sel do kolen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...